Новини / Кооперативи     02 квітня 2022 16:14

Безкоштовна продукція та мільйони гривень: як українські компанії допомагають армії та цивільним

Зокрема, виділені грошові ресурси пішли на придбання провізії, канцелярії, засобів гігієни, медикаментів, тактичного спорядження

ГК “Прометей” з початку військової агресії росії проти України направила на адресу регіональних підрозділів ЗСУ та ТрО гуманітарну допомогу на загальну суму понад 2,5 млн грн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Кошти, виділені компанією “Прометей”,  спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних та інших засобів для військових, які захищають Миколаївську область. Зокрема, виділені грошові ресурси пішли на придбання провізії, канцелярії, засобів гігієни, медикаментів, тактичного спорядження та інших необхідних армії та територіальній обороні речей.

“Ми продовжуємо працювати та допомагати нашим бійцям, які щодня наближають перемогу України. 24/7 наші агрогосподарства працюють у полі, 24/7 штаб “Прометея” координує процеси пошуку, закупівлі, логістики гуманітарної допомоги на адресу ЗСУ та ТрО”, — заявив власник ГК “Прометей” Рафаель Гороян.

Також агрохолдинг МХП щодня безкоштовно віддає до 330 тонн курки. Тисячі українських водіїв зголошуються привезти вантажівки з курятиною людям, які багато днів перебувають без їжі. Велика кількість цих водіїв — це нові співробітники, які прийшли в МХП після зупинки роботи інших підприємств, серед яких і конкуренти холдингу.

Власник МХП Юрій Косюк у коментарі Радіо Свобода заявив, що в умовах війни його бізнес віддає майже усю продукцію на благодійність та армії.

Зокрема також компанія “Молокія” за період повномасштабного вторгнення росії до України безкоштовно роздала 100 тонн молока.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр