Новини / Кооперативи     20 березня 2022 16:35

Roshen призупинив роботу двох своїх фабрик у Києві та Борисполі

Наразі компанія переглядає асортимент продукції

Roshen призупинив роботу двох своїх фабрик у Києві та Борисполі, потужності підприємств компанії у Вінниці та Кременчуці завантажені частково. Про це розповів у інтерв’ю Forbes генеральний директор та співвласник Roshen Вʼячеслав Москалевський. 

“Дві фабрики – у Києві та Борисполі – не працюють, ще дві – у Вінниці та Кременчуці – не на повних потужностях… У Борисполі фабрика знаходиться на околиці міста. У Києві завод здебільшого виробляв торти, але зараз фірмові магазини працюють нестабільно, бо попит упав”, – сказав Москалевський.

За його словами, наразі компанія переглядає асортимент продукції. Зазвичай продавали 16 000–17 000 тонн продукції на місяць, а зараз – близько 3000 тонн. 

“Ми намагаємося скоротити асортимент і насамперед зрозуміти, яким він має бути під час війни. Він потрібний інший. Ще на київській фабриці виготовляли мармелад, а також цукерки, наприклад, “Київ вечірній”. Вони є на складі, але їх продано за місяць 100 кг. У нас два склади – у Вінниці та Яготині. Останній намагаємось максимально спустошити”, – розповів Москалевський.

Раніше Landlord повідомляв, що МХП Косюка не виплатить інвесторам кошти за випуском євробондів.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр