Новини / Кооперативи     20 березня 2022 16:35

Roshen призупинив роботу двох своїх фабрик у Києві та Борисполі

Наразі компанія переглядає асортимент продукції

Roshen призупинив роботу двох своїх фабрик у Києві та Борисполі, потужності підприємств компанії у Вінниці та Кременчуці завантажені частково. Про це розповів у інтерв’ю Forbes генеральний директор та співвласник Roshen Вʼячеслав Москалевський. 

“Дві фабрики – у Києві та Борисполі – не працюють, ще дві – у Вінниці та Кременчуці – не на повних потужностях… У Борисполі фабрика знаходиться на околиці міста. У Києві завод здебільшого виробляв торти, але зараз фірмові магазини працюють нестабільно, бо попит упав”, – сказав Москалевський.

За його словами, наразі компанія переглядає асортимент продукції. Зазвичай продавали 16 000–17 000 тонн продукції на місяць, а зараз – близько 3000 тонн. 

“Ми намагаємося скоротити асортимент і насамперед зрозуміти, яким він має бути під час війни. Він потрібний інший. Ще на київській фабриці виготовляли мармелад, а також цукерки, наприклад, “Київ вечірній”. Вони є на складі, але їх продано за місяць 100 кг. У нас два склади – у Вінниці та Яготині. Останній намагаємось максимально спустошити”, – розповів Москалевський.

Раніше Landlord повідомляв, що МХП Косюка не виплатить інвесторам кошти за випуском євробондів.

Владислава Михайленко

Читайте також

Матеріали по темі