Новини / Кооперативи     21 березня 2022 18:21

МХП попросив бондхолдерів про відстрочку виплати відсотків за еврооблігаціями

МХП вже розпочав підготовку до посівної кампанії

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт попросив бондхолдерів про відстрочку виплати відсотків за єврооблігаціями через війну в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Про це йдеться у повідомленні холдингу на Лондонській біржі.

“У зв’язку з нинішньою ситуацією та з метою збереження готівки, МХП оголошує сьогодні, що компанія не планує виплачувати свій майбутній купон за паперами на суму 350 мільйонів доларів під 6,25%, який заплановано на 19 березня 2022 року, та розглядає різні варіанти щодо цього”, – повідомляла компанія 18 березня. 

Компанія наголосила, що 16 років працює на ринку облігацій і завжди виконувала свої зобов’язання повним обсягом, а її нинішні проблеми пов’язані виключно з нападом Росії на Україну.

“В результаті військової агресії росії на території України МХП зазнала низки значних фінансових збитків та операційних складнощів. При цьому компанія з першого дня війни веде активну гуманітарну діяльність і вже передала 8300 тон благодійної продукції на суму 470 млн грн”, – йдеться в повідомленні МХП у Facebook. 

Зазначається, що МХП вже розпочав підготовку до посівної кампанії. Потреби у фінансуванні весняної посівної кампанії складають приблизно 160 мільйонів доларів США з березня по червень 2022 року.

Нагадаємо, що МХП надало 4 тисячі тонн безкоштовної продукції для постраждалих від війни.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр