Новини / Технології     05 лютого 2019 10:00

Клонування генів пшениці: британці випробовують новий спосіб підвищення стійкості культур

Метод AgRenSeq, або прискорене клонування, дозволяє дослідникам шукати і збирати «бібліотеку» генів стійкості, виявлених у диких родичів сучасних сільгоспкультур. Зібраний матеріал використовують для підвищення стійкості до хвороб елітних сортів домашніх культур.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

«Якщо у нас завтра відбудеться епідемія, ми можемо піти в нашу бібліотеку і прищепити цей патоген через нашу панель різноманітності і вибрати гени стійкості», – стверджують винахідники технології.

Метод AgRenSeq розробили дослідники Центру Джона Іннеса з Великої Британії у співробітництві зі вченими США й Австралії для посилення боротьби з патогенами, які загрожують продовольчим культурам у всьому світі (зокрема тими, що викликають іржу й борошнисту росу), а також шкідниками (зокрема  гесенською мухою).

ЧитайтеДержпідтримка пасічників: кооперативам компенсуватимуть 70% вартості обладнання

Учасники проекту запевняють, що технологія допоможе підвищити врожайність і скоротити використання пестицидів. Завдяки швидкісному клонуванню і розмноженню можливо доставити гени стійкості в елітні сорти упродовж кількох років.

Раніше процес сканування геному потребував 10–15 років досліджень. «Тепер ми можемо клонувати ці гени за лічені місяці і за тисячі фунтів замість мільйонів», – відзначив Бранде Вульф, лідер проекту.

Технологію AgRenSeq успішно випробували на дикому родичі пшениці. Робота з дикою пшеницею використовується як доказ ефективності методу, який можна застосовувати для захисту багатьох культур, що мають диких родичів, зокрема гороху, бавовнику, кукурудзи, картоплі, пшениці, ячменю, рису, банану і какао.

Landlord раніше повідомляв про те, що у США тестують нову технологію редагування генів картоплі. Урожайність збільшиться на 20%

Садівництво        30 липня 2019 13:57

3 тонни горіха з 1 га без зайвих зусиль: Андрій Ярмак розповів про вражаюче відкриття горіхівників США ВІДЕО

Науковці з UC Davis, провідного університету у світі з питань горіхівництва, дійшли висновку, що обрізування дерев – це ворог саду волоського горіха. Експериментальний сад без обрізування несподівано навіть для вчених дав 3 т горіха з 1 га.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак.

Після відвідування американських садів волоського горіха експерт зробив такі висновки:

1. Обрізування – це ворог саду волоського горіха.

2. Експериментальний сад без обрізування дав 3 тонни з гектара горіха. «Ну добре, в перший рік різали – залишили лідера, тому правильно називати «мінімальне обрізування» або формування крони, але все-таки…» – уточнює Андрій Ярмак.

Читайте: Авокадо і горіхова паста замість м’яса: сучасний підхід у харчуванні дітей – ФАО

3. Економія виявилася колосальною насамперед у затратах на робочу силу: просто немає обрізування і обрізувачів. «У принципі в саду взагалі немає ручної праці тепер», – наголошує експерт.

4. Завдяки відсутності обрізування сад швидше вступив у плодоношення і давав вищий урожай до виходу на повну врожайність, яка виявилася порівнянною з тим, що отримують у садах з інтенсивним обрізуванням. Якщо врахувати економію в затратах, то такий підхід «забезпечує швидше повернення на вкладені кошти! Ну і загальна сума повернення вища».

5. Інші цікаві особливості: зрошення – спринклери замість крапельного. Взагалі дуже багато використовують різних сенсорів для контролю за зрошенням.

6. Органічний горіх у США практично ніхто не вирощує. Запитання про це викликало подив американських горіхівників. Вони стверджують, що дуже складно забезпечити необхідний обсяг азоту.

7. Холодні ночі – гарантія високих врожаїв. Садівники США кажуть, що могли б отримувати понад 7–8 т з 1 га, якби ночі були ще прохолоднішими. Але волоський горіх вирощують саме там, де вже є нічна прохолода.

8. Схема загущеної  посадки не вітається.

«Але фермерам потрібно скоріше повертати кредити. Це створює проблеми після 14–15 років, оскільки тоді складніше контролювати шкідників і хвороби, знижується продуктивність, але це окупається вищою продуктивністю в перші 10 років», – пояснює Андрій Ярмак.

Каліфорнійські плантації волоського горіха експерт демонструє на відео:

Landlord раніше повідомляв про те, що на Вінниччині заклали тисячу гектарів волоського горіха.

Поділися

Рослинництво        01 лютого 2019 13:26

У США тестують нову технологію редагування генів картоплі. Урожайність збільшиться на 20%

У Техаському дослідному центрі AgriLife вчені випробовують удосконалену методику редагування генів картоплі – шляхом їх «врізання». У такий спосіб розраховують підняти врожайність культури на 10–20% і  збільшити її стійкість до посухи та хвороб.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Редагування генів CRISPR-Cas 9 селекціонери застосовують з 2015 р. На початку дослідники намагалися підвищувати стійкість сортів до хвороб шляхом надмірної експресії певних генів, але це часто призводило до зниження врожайності та якості.

ЧитайтеДержава здає землі в оренду вдвічі дорожче, ніж власники паїв (ІНФОГРАФІКА)

Сьогодні в Техаському дослідному центрі AgriLife в Далласі група вчених випробовує складніший спосіб редагування генів картоплі – шляхом «врізання» генів.

Метод полягає в тому, що спочатку визначають головний регулятор та елемент регуляції, який реагує на патогенні мікроорганізми, далі поєднують ці два елементи. Таким чином, відповідь другого регулятора буде посилена при зараженні патогеном.

Щоб збільшити врожайність картоплі, дослідники намагаються «вибити» деякі з генів бульбоутворення. Очікують досягти приросту врожайності на 10–20%. Результати будуть відомі через два роки.

Landlord раніше повідомляв про те, що у Таджикистані вирощують стійку до хвороб картоплю. Високі врожаї у 2018 р. (954 тис. 158 т) отримано завдяки новим сортам, які відрізняються стійкістю до хвороб, якістю та врожайністю.

Поділися

Рослинництво        16 січня 2019 11:11

2 рекорди Нібулону: скільки зібрали соняшнику та яка врожайність кукурудзи

Одна з провідних агрокомпаній України «Нібулон» відзвітувала про рекордні обсяги врожаю соняшнику та велику врожайність кукурудзи. Так, за минулий рік вдалося зібрати 50 тис. тонн соняшника, а з одного гектара кукурудзи отримати 87,6 ц.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Представники агровиробника відзначили, що рекордних показників вдалося досягти не лише на півночі країни, а й у південних посушливих регіонах. Останні традиційно вважалися не надто сприятливими для вирощування кукурудзи.

«Порівняно з 2017-м, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції  збільшилися на 20 %. Торік вони становили майже 335 тис. тонн. Це один з кращих результатів за всі роки господарювання», – заявив Костянтин Хмельницький, заступник генерального директора з сільськогосподарського виробництва компанії.

Читайте: Нібулон будує 140-метрового конкурента перевантажувальному крану Святий Миколай

Рекорд зі збору соняшника встановили філії компанії в Сумській області – «Присеймівська». Тут зібрали 32,5 ц з одного гектара. За нею найбільше соняшника вдалося зібрати на Хмельниччині у філії «Кам’янець-Подільський» – 28,7 ц з гектара.

Найбільшої врожайності кукурудзи досягли у Вінницькій та Житомирській областях. Філія «Хмільник» видала 118,3 ц на гектар, а філія «Романівська» – 110,3 ц/га.

Як раніше повідомляв Landlord, самохідний плавучий кран компанії Нібулон “Святий Миколай” за 5 років роботи перевантажив у морі 7 млн тонн сільгосппродукції. Агрегат допомагає довантажувати потужні морські судна. За добу кран може перевантажити 20 тис. тонн. Це найбільший кран в Україні, що працює на плаву.

Поділися

Рослинництво        23 листопада 2018 12:00

Врожай зерна-2018: історичний максимум перевищено на 1 млн тонн

В Україні аграрії за три дні перевищили історичний максимум зі збору зерна на 1 мільйон тонн. На 22 листопада намолочено 67,6 млн т. Врожайність складає 46,8 ц/га. Найбільше зібрали зернових і зернобобових – 34,3 млн т та кукурудзи – 32,2 млн т.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Українські аграрії намолотили 67,6 млн тонн зерна з площі 14,4 млн га (97%) при врожайності 46,8 ц/га. Історичний максимум зі збору зерна до 2018 року складав 66 мільйонів тонн (2016 рік). На сьогодні максимум перевищений більш ніж на 1 млн тонн.

Читайте: ТОП-7 країн, які імпортують українське зерно.

На 22 листопада маємо такий врожай зернових:

– ранні зернові та зернобобові – 34,3 млн тонн. Площа – 9,9 млн га. Врожайність – 34,8 ц/га;

– кукурудза – 32,2 млн тонн. Площа – 4,2 млн га (92%). Врожайність – 76,3 ц/га;

– гречка – 136 тис. тонн. Площа – 108 тис. га (99%). Врожайність – 12,6 ц/га;

– просо – 78 тис. тонн. Площа 51 тис. га (98%). Врожайність – 15,4 ц/га.

Як повідомляв LANDLORD, українські аграрії встановили історичний рекорд, зібравши на 19 листопада 2018 року 66, 4 млн тонн зерна.

Поділися

Рослинництво        20 листопада 2018 12:34

Врожай зернових-2018: встановлено історичний рекорд

Українські аграрії встановили історичний рекорд, зібравши на 19 листопада 2018 року 66, 4 млн тонн зерна. Зернові та зернобобові культури обмолочені на площі 14,3 млн га (96% площі).  Врожайність – 46, 5 ц/га. Це більше, ніж у 2017 році, коли на одному гектарі збирали 41, 8 ц.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За словами Міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка, показник 2018 року перевищує показник 2016, який на той момент був теж рекордним.

Міністр вважає, що рекорду Україна досягла завдяки високому врожаю кукурудзи. У цьому році її планують зібрати близько 34,8 млн тонн.

Кукурудза вже зібрана з площі 4,1 млн га (90% до прогнозу). Вже зараз намолочено 31,3 млн тонн зерна. Врожайність висока – 75,9 ц/га. Це також рекордна цифра. Зазначимо, що у 2017 році збирали 52,3 центнера кукурудзи з гектара.

Читайте: ТОП-7 країн, які імпортують українське зерно

Максим Мартинюк запевняє, що цього року вперше будуть зафіксовані рекордні показники з валового збору і урожайності сої та соняшника.

На 19 листопада соняшника зібрали 13,8 млн тонн при врожайності 22,8 ц/га. Обмолочена майже вся площа – 99,8%. У 2017 році збирали соняшника менше – 20,1 ц/га.

Щодо сої, то її зібрали 4,3 млн тонн на 99% площі. Врожайність 25,7 ц/га (у 2017 р. – 19,2 ц/га).

Раніше Мінагрополітики прогнозувало врожай у 2018 р на рівні минулого року – біля 60 мільйонів тонн.

Поділися
Показати ще