Новини    25 липня 2018 09:02

Доведена висока ефективність нового препарату для соняшника компанії BASF


Перші результати практичного застосування препарату Архітект компанії BASF довели його високу ефективність. Як заявив регіональний менеджер компанії BASF по Черкаській області Олександр Белік, Україна стала перша країна у світі, де морфорегулятор-фунгіцид для посівів соняшника Архітект був зареєстрований і препарат миттєво розійшовся між аграріями.

«Препарат принципово новий, всім цікаві результати — і аграріям, і нам, і виробнику. Поки ми не отримали жодних зауважень і ті параметри, які ми закладали при дослідженнях, повністю виправдалися. Залежно від інтенсивності внесення препарату, комбінації, погодних умов збільшення збору насіння соняшника коливалося від 3 ц/га до 1 т/га», – розповів Олександр Белік.

На його думку переконання Архітект є першим представником принципово нового класу агрохімічних препаратів, зауважує Белік. Його головне завдання — вплив на обмінні процеси рослини, створення стійкого імунітету до цілого спектра хвороб, укріплення кореневої структури соняшника і сприяння формуванню більшого кошика разом з підвищенням вмісту олії у зерні. Втім, сільгоспвиробники тільки почали працювати з препаратом і підводити остаточні підсумки зарано.

Наприклад, зараз господарства вивчають результати застосування Архітект™ разом
з іншим препаратом BASF – фунгіцидом-ретардантом Карамба Турбо, який вже довів високу ефективність на посівах озимого ріпаку.

Тому, як зазначив Олександр Белік, вказане підвищення врожайності соняшника у разі
застосування Архітект не є межею і повний потенціал препарату ще буде розкритий
у майбутньому. До речі, у цьому році компанія BASF також вивела на український ринок новий гербіцид Акріс, який може використовуватися як для обробки соняшника, так і на посівах кукурудзи.

Ще немає новин у цій стрічці ...