Новини / Аналітика     21 вересня 2023 19:18

Бум виробництва кукурудзи у Бразилії створює експортні проблеми з рекордним врожаєм у США

Оскільки врожай кукурудзи в США продовжує зростати, Міністерство сільського господарства США прогнозує, що ціни можуть знизитися, за оцінками, коливаючись близько $490 за бушель

Експерти USDA кажуть, що конкуренція з боку Бразилії кидає тінь на цьогорічний рекордний урожай кукурудзи в США, знижуючи торговельний попит на експорт, а також ціни.

У минулому випуску звіту Міністерства сільського господарства США (WASDE) прогноз виявив значне зростання виробництва кукурудзи, що обіцяє високий урожай. Однак Бразилія, як зростаючий гігант у світі виробництва кукурудзи, загрожує чинити тиск на ці показники власного експорту, інформує Rfdtv.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У США кукурудзяні поля процвітають, і перспективна рада Міністерства сільського господарства США прогнозує приголомшливі 15,1 мільярда бушелів (383,6 млн тонн) виробництва кукурудзи. Це дивовижне 10% збільшення порівняно з минулим сезоном, який сам по собі став другим за величиною врожаєм, коли-небудь зареєстрованим.

Обсяги експорту дійсно зросли, піднявшись на 23% до трохи понад 2 мільярдів бушелів (50,8 млн тонн). Глобальний апетит до американської кукурудзи залишається високим.

Голова правління USDA World Outlook Марк Єкановскі пояснює стурбованість американських виробників кукурудзи в тандемі зі сплеском виробництва в Бразилії.

Оскільки врожай кукурудзи в США продовжує зростати, Міністерство сільського господарства США прогнозує, що ціни можуть знизитися, за оцінками, коливаючись близько $490 за бушель (25,4 кг). Це означає значне падіння приблизно на 25% порівняно з попереднім сезоном.

Нагадаємо, понад півстоліття фермери США домінували на міжнародному ринку кукурудзи, доставляючи більше важливого врожаю, ніж будь-яка інша країна. Однак нині лідерство перехопила Бразилія.

У 2023 році масштабні випробування генетично модифікованих сої та кукурудзи в Китаї показали “видатні” результати, інформує Міністерство сільського господарства та сільських справ КНР.

Мексиканський виробник пива Grupo Modelo і Millfoods інвестують $300 млн у будівництво заводу з переробки кукурудзи в центральному штаті Гуанахуато для виробництва пива, оголосило міністерство економіки Мексики.

Українська кукурудза має досить стабільний попит. Проте логістика та ризики балансують товарні потоки між напрямком кордону та портами України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також