Новини    21 серпня 2023 17:54

Мексиканська Grupo Modelo, Millfoods інвестують $300 млн у будівництво заводу з переробки кукурудзи

Завод створить понад 1000 робочих місць, а після завершення будівництва наступного року проєкт принесе користь приблизно 20 000 фермерів

Мексиканський виробник пива Grupo Modelo і Millfoods інвестують $300 млн у будівництво заводу з переробки кукурудзи в центральному штаті Гуанахуато для виробництва пива, оголосило міністерство економіки Мексики, передає Nasdaq.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Очікується, що завод створить понад 1000 робочих місць, а після завершення будівництва наступного року проєкт принесе користь приблизно 20 000 фермерів, які вирощують кукурудзу в центральній Мексиці.

Читайте також: Сушіння кукурудзи на соняшникових пелетах вдвічі вигідніше, ніж на газі – учасник ринку.

Нагадаємо, група компаній “Ерідон”, попри повномасштабне вторгнення та війну, продовжила будівництво заводу “Укрстарч”, де буде проводитись глибока переробка кукурудзи. В планах компанії до кінця 2023 року вийти на ринок зі своїм продуктом — лізином.

На території колишнього цукрового заводу у м. Городенка Івано-Франківської області планують створити індустріальний парк з глибокого перероблення кукурудзи. Зведенням займеться компанія U PARKS CEO IMC.

Компанія HarvEast перевела сушарку на тверде паливо. Так агрохолдинг здешевив вартість сушіння кукурудзи у 2,5 раза порівняно до того, якби цей процес відбувався з використанням газу. 

Українська кукурудза має досить стабільний попит. Проте логістика та ризики балансують товарні потоки між напрямком кордону та портами України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...