Новини    23 березня 2023 20:39

AD Ports Group має намір звести термінал у Єгипті

Термінал розгорнуть на площі приблизно 810 тис.кв.м.

Еміратська AD Ports Group інвестує близько $200 млн у зведення багатоцільового термінала в Єгипті.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

AD Ports Group спільно з Управлінням портів Червоного моря підписали концесійну угоду на 30 років. Контракт дозволить еміратській компанії розробити та експлуатувати багатоцільовий термінал у порту Сафага в Єгипті. Загалом AD Ports Grou інвестує у проєкт до $200 млн, передає Container News.

Термінал розгорнуть на площі приблизно 810 тис.кв.м. Його планують ввести в експлуатацію у другому кварталі 2025 року. Новий термінал матиме причальну стінку довжиною до 1000 метрів.

Загалом передбачається, що на терміналі оброблятимуть до 5 млн тонн сухих і генеральних вантажів, 1 млн тонн наливних вантажів і 450 тис. TEU контейнерних вантажів за рік.

Довідка. AD Ports Group є ексклюзивним розробником і регулятором портів і відповідної інфраструктури в Абу-Дабі.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині.

Польща намагається розв’язати логістичні проблеми, щоб мати можливість швидше перевезти з України до морських портів країни продовольство, призначене для країн Азії та Африки.

Другий за розміром зерновий термінал країни “Ніка-Тера” у Миколаєві після бомбардування.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Як повідомляв Landlord, Канада шукає різні варіанти експорту зерна з України.

Борис Джонсон шукає можливості для подальшого сприяння розвитку українського агросектору – планує працювати над створенням фонду для підтримки сільського господарства.

Агрохолдинг VITAGRO завершує будівництво та готується до запуску у роботу нового елеваторного комплексу на 50 тис. тонн одночасного зберігання. Будувати зерносховище почали ще у довоєнні часи

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...