Новини / Аналітика     15 грудня 2018 18:32

12 головних новин тижня: мільйонні інвестиції в Одеський порт та як аграрії врятували гривню

ЄС планує міжнародний моніторинг проходження суден у Керченській протоці, Порошенко підписав закон про внесення змін до Держбюджету, Узбекистан розблокував імпорт українського цукру, Одеський порт отримає 20 млн євро інвестицій, Китай почав купувати сою у США, а Крюківський вагонзавод випустив свій 10-тисячний зерновоз!

Про ці та інші важливі новини, які відбулися в агросекторі на тижні, що минає, читайте нижче.

Опубліковано дані, як блокада Азову вплинула на роботу Маріупольського порту: через простої торгових суден в Азовському морі Маріупольський порт втратив біля 300 млн грн.

Павло Клімкін звернувся до ЄС із проханням допомогти забезпечити свободу судноплавства в Керченській протоці, запровадивши механізм міжнародного моніторингу проходження суден.

Оприлюднено дані Держстатистики: аргаріям України роботодавці заборгували близько 14,5 млн грн.

Узбекистан розблокував імпорт українського цукру.

Петро Порошенко підписав розкритикований аграріями закон № 9369 “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

Опубліковано прогноз щодо курсу долара на 2019 рік.

Французька компанія CMA CGM підписала документ про інвестування 20 млн євро в Одеський порт.

Максим Мартинюк на Х Міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні» озвучив 5 проблем українського агробізнесу.

Продаж прав на оренду землі в Україні: на електронних майданчиках ДП «СЕТАМ» та ДП «ProZorro.Продажі» розкупили вже десяту частину площ.

Рекордний експорт зернових допоміг втримати курс гривні за рахунок отриманої валютної виручки. Врожай зернових культур склав більше 70 млн т.

США підтверджують купівлю Китаєм сої, але розмір закупок значно менший, ніж очікували.

Крюківський вагонобудівельний завод випустив свій десятитисячний зерновоз.

Читайте також