Новини / Фінанси     12 грудня 2018 17:56

Одеський порт отримає 20 млн євро інвестицій. На черзі – мільярди в Укрзалізницю

Французька CMA CGM, яка входить у трійку найбільших контейнерних операторів світу, підписала документ про інвестування 20 млн євро в Одеський порт. Наразі також розглядається питання про співпрацю Alstom з Укрзалізницею: французи планують мільярдні капіталовкладення.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Володимир Омелян.

Документ про інвестиції CMA CGM в Одеський порт було підписано під час візиту міністра інфраструктури України до Франції. «Впродовж 5 років ми суттєво збільшимо вантажопотік», – коментує перспективи такого співробітництва Володимир Омелян.

Читайте: Чому дорожчає фрахт в азовських портах – 3 причини

Також міністр повідомив про готовність французької компанії Alstom розпочати співпрацю з Укрзалізницею щодо виробництво в Україні «надсучасних вантажних і пасажирських електровозів». За словами міністра, «йдеться про мільярди інвестицій».

У тендері від Укрзалізниці готові взяти участь не тільки Alstom, а й Bombardier та китайські компанії. «Враховуючи повну зношеність українських локомотивів – далі зволікати нікуди», – відзначив Володимир Омелян.

Landlord раніше повідомляв про те, що АМПУ та Порт Антверпен Інтернешнл/APEC домовилися про співпрацю з питань консультування бельгійськими експертами українських морських портів та залучення інвестицій у їх розвиток.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також