Новини / Ринок землі     13 грудня 2018 15:21

Продаж прав на оренду землі: на аукціоні розкупили вже десяту частину площ

Від 18 жовтня, з моменту відкриття електронних земельних торгів в Україні, стартова орендна ставка зросла більш як удвічі, або на 10 процентних пунктів. За цей період уже продано права оренди 25 земельних ділянок загальною площею 538,9 га.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Електронні земельні торги проводять ДП «СЕТАМ» та ДП «ProZorro.Продажі». Річна орендна плата за результатами двохмісячних продажів збільшилася від 0,8 до 1,8 млн грн (або з 8,13 % від нормативної грошової оцінки до 18,16 %). Кошти від оренди землі спрямовуються до місцевих бюджетів.

Такі дані озвучив Максим Мартинюк 12 грудня на засіданні Уряду, відзначивши, що «результати онлайн-торгів справлять прямий вплив на добробут місцевих громад».

Читайте: Курс долара на 2019 рік – прогноз

На цей момент із виставлених 287 земельних ділянок загальною площею 5,2 тис. га продано 25 ділянок площею 538,9 га. Кількість учасників земельних торгів становила від 2 до 6.

Landlord раніше повідомляв про те, що на ДП “ProZorro.Продажі” запустили перші аукціони, де продаватимуться права на оренду земельних ділянок в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також