Новини / Політика     12 грудня 2018 08:14

Порошенко підписав закон, розкритикований аграріями

2 млрд гривень, які забрали в агросектора, та кошти, зекономлені на соцвиплатах, підтримці реформи державного управління в основному підуть на виплату пенсій. Також гроші направлять на доплати у зоні відчуження, щорічні додаткові відпустки чорнобильцям та на станцію "Академік Вернадський".

Про це повідомляє Економічна правда.

11 грудня Президент України Петро Порошенко підписав закон № 9369 “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік”.

Згідно з законом, основну частину зекономлених у 2018 році грошей – майже 10,8 млрд грн – направлять на збільшення видатків на виплату пенсій майже.

Також збільшуються суми для виплат:

  • доплат за роботу у зоні відчуження,
  • забезпечення виплат щорічних додаткових відпусток за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (227,4 млн гривень),
  • на станцію “Академік Вернадський” (27,6 млн гривень).

Читайте: Встигнути за місяць: скільки аграріям не додали коштів з держбюджету-2018 (інфографіка)

Як повідомляв LANDLORD, бюджет 2018 підкорегували: в аграріїв забрали 2 млрд грн. Відповідний законопроект ініціював Кабінет Міністрів, запропонувавши зменшити фінансування програм державної підтримки агросектору у 2018 році до 4,275 млрд. Депутати підтримали законопроект, а аграрії розкритикували, вказавши, що механізм розподілу коштів неефективний.

Фото: unian.net

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також