Авто

Авто     14 лютого 2019 15:30

Toyota Camry визнано автомобілем року

Підбито підсумки голосування у Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2019». Найкращим легковим автомобілем 2019 р. в Україні визнано Toyota Camry, а в номінації «Повнорозмірний кросовер» переміг Toyota Land Cruiser Prado.

Читати далі

Авто     14 лютого 2019 10:05

Володимир Семенюк протестував незамінний автомобіль для агропідприємтсва ФОТО

На третій день тест-драйву Toyota Proace Verso, який проходив в рамках спецпроекту «Три дні з Toyota», Landlord завітав до Володимира Семенюка, власника підприємства «Батьківщина» у Житомирській області. На нашу пропозицію пересісти за кермо нового фургона, Володимир радо погодився і ми вирушили на екскурсію по угіддям господарства.

Читати далі

Авто     13 лютого 2019 11:05

Надійність, економність та комфорт – Руслан Троянченко розповів про найкращу службову машину для аграрія ФОТО

Редакція Landlord разом із власником господарства «Жерм» Русланом Трояченком в екстремальних погодних умовах провели тест-драйв нового фургона Toyota Proace Verso. Підприємець відзначив високу якість та надійність та широкий функціонал Toyota Proace.

Читати далі

Авто     12 лютого 2019 13:41

Офіс на колесах: Ігор Чумак назвав 6 переваг авто для аграрія ФОТО

Редакція Landlord разом з українськими фермерами провела тестування новітньої моделі-фургона Toyota Proace Verso, вартістю в понад 1,5 млн гривень.

Читати далі

Авто     11 лютого 2019 16:49

Три дні в полях із Toyota – спецпроект

Позаду 1240 км київськими заторами, швидкісними заміськими трасами, сільським бездоріжжям, сніговими заметами. Команда Landlord та українські фермери три дні тестували фургон Toyota.

Читати далі
Показати ще