Агролайф / Авто     06 січня 2021 17:20

Акціонери схвалили злиття Fiat Chrysler Automobiles N.V. та Peugeot S.A.

За підсумком зборів акціонерів 4 січня 2021 року в результаті злиття двох автомобільних груп буде створена корпорація Stellantis N.V. Завершити об’єднання планується у середині січня

Злиття Fiat Chrysler Automobiles N.V. (FCA) (NYSE: FCAU/MTA: FCA) та Peugeot S.A. (Група PSA) буде завершене у середині січня 2021 року. Про це компанії оголосили за підсумком зборів акціонерів, що відбулися 4 січня 2021 року. Акціонери схвалили злиття FCA та Групи PSA для створення Stellantis N.V. (Stellantis). За таке рішення було віддано 99% голосів.

Акціонери FCA також схвалили питання, пов’язані зі злиттям, включаючи прийняття статуту Stellantis та призначення раніше оголошених членів ради директорів Stellantis, які по черзі набудуть чинності після завершення процесу злиття. Детальна інформація про резолюції, представлені акціонерам, та результати голосування, доступна на офіційних сайтах FCA та Групи PSA.

Після схвалення злиття від 4 січня 2021 року та отримання остаточних дозволів регулюючих органів протягом останнього місяця, зокрема від Європейської комісії та Європейського центрального банку, FCA та Група PSA планують завершити об’єднання 16 січня 2021 року.

ЧитайтеСергій Бут: У 2021 році плануємо збільшити ринкову частку на 2%

Звичайні акції Stellantis почнуть торгуватися на біржах Euronext (Париж) і Mercato Telematico Azionario (Мілан) у понеділок, 18 січня 2021 року. На New York Stock Exchange (Нью-Йоркській фондовій біржі) початок торгів акцій Stellantis заплановано на вівторок, 19 січня 2021 року.

Група PSA розробляє неповторні рішення у сфері автомобілебудування, створені задовольняти всі очікування клієнтів. У портфелі Групи п’ять автомобільних брендів: Peugeot, Citroen, DS, Opel і Vauxhall, а також різноманітні сервіси мобільності під маркою Free2Move.

Група PSA є одним з найбільших автовиробників, а також піонером у розробці автономних і «підключених» автомобілів. Група також працює у фінансовому секторі (Банк PSA Finance) і виробництві автомобільних компонентів (Faurecia). З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що після 2040 року у Європі залишаться тільки електровантажівки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також