Новини / Авто     16 листопада 2018 13:36

Rolls-Royce Cullinan дебютував в Україні

Новий Rolls-Royce Cullinan дебютував в Україні. Лише через пару місяців після світової онлайн-прем'єри новинка Rolls-Royce Motor Cars вперше постала перед публікою у самому центрі української столиці на ексклюзивній презентації у комплексі «Торонто-Київ».

«Rolls-Royce Cullinan – синергія чистокровної розкоші та легендарних ходових характеристик, що втілилися у воістину універсальному автомобілі для щоденної експлуатації. Відтепер, для кожного з майбутніх власників моделі, доступний будь-який напрямок на їх вишуканий смак, який вони зустрінуть з неперевершеним рівнем комфорту в оточенні розкоші без кордонів» – прокоментував Пітер Шоппманн (Peter Schoppmann), регіональний директор Rolls-Royce Motor Cars.

Cullinan – це автомобіль, з яким мрія про розкішні подорожі по бездоріжжю стає реальністю. Це друга модель Rolls-Royce Motor Cars, побудована на новій алюмінієвій «Архітектурі розкоші», таким чином, Cullinan демонструє безліч переваг цієї платформи, раніше дебютувала з Rolls-Royce Phantom.

Cullinan названий на честь найбільшого у світі алмазу, який сьогодні прикрашає Корону Британської Імперії. Перший автомобіль Rolls-Royce Motor Cars підвищеної прохідності не має аналогів і здатний з легкістю долати перешкоди. Нещадні випробування у найсуворіших умовах різних куточків світу продемонстрували можливість цього позашляховика впевнено справлятися з будь-яким покриттям, що дозволить Вам сміливо стати першовідкривачем самих незвіданих куточків нашої країни. При цьому повністю модернізована підвіска забезпечує легендарну плавність ходу Rolls-Royce як при русі по асфальтових дорогах, так і на повному бездоріжжі. У той же час Cullinan – це перший трьохоб’ємний автомобіль у сегменті SUV. Скляна перегородка, розташована за підголівниками заднього ряду сидінь, відокремлює зону салону від багажного відділення і забезпечує комфортний простір для задніх пасажирів.

Подвійний турбодвигун V12 об’ємом 6,75 л забезпечує потужність 571 к.с. і обертовий момент 850 Н · м, а абсолютно нова система повного приводу і рульове управління з приводом на чотири колеса дозволяють впоратися з будь-яким випробуванням.

Як справжній Rolls-Royce, Cullinan пропонує майбутнім власникам безліч рішень Bespoke відповідно до їх звичок і способу життя. Одна з найбільш самобутніх опцій – знімний розважальний модуль Rolls-Royce Recreation Module, який дозволяє повністю підпорядкувати Cullinan власними уподобаннями. Це спеціальний моторизований відсік, розташований в задній частині автомобіля, для зберігання обладнання та інвентарю для будь-якого хобі та активного проведення часу. Один з варіантів використання Recreation Module – Rolls-Royce Cullinan Viewing Suite. Ця дивовижна опція запускається одним натисканням кнопки. З багажного відділення назовні висувається майданчик з елегантними шкіряними кріслами і коктейльних столиком. Куди б не подорожували власники Cullinan, Rolls-Royce Viewing Suite гарантує кращі глядацькі місця.

«Cullinan здатний доставити Вас і Вашу родину у будь-яку точку призначення, незалежно від приводу поїздки, немов на вечірній захід. Він оберігатиме Вас, як досвідчений охоронець, що максимально піклується про особистий комфорт свого клієнта. Він без зусиль проведе Вас найцікавішими маршрутами, щоб стати частиною Вашого улюбленого дозвілля – чи то рибалка у мальовничому місці, або підкорення нових гірських вершин», – прокоментував Олександр Тимофєєв, генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars Kyiv.

Виробництво Cullinan стартує в четвертому кварталі 2018 року, перші клієнти отримають свої замовлення вже на початку 2019 року.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!