Агролайф / Авто     08 квітня 2020 11:03

Страхування та СТО: хто допоможе з автопарком

Кожен підприємець, як і сам водій, знає, скільки клопоту може завдати один автомобіль. А коли їх 2, 5, 10, 100 — без допомоги точно не обійтися. У таких ситуаціях допоможе агент або персональний менеджер. Поміркуємо, чим вони можуть бути корисні та в чому їх недоліки.

Впоратися з автопарком досить складно: запам’ятовувати дату кожного ТО, дату закінчення дії поліса ОСЦПВ (автоцивілка), записуватися на ремонт, шукати СТО. Що вже говорити про компанії, які мають до 300 машин у своєму арсеналі.

Агент

Безпосередня користь агента в тому, що завдання, пов’язані зі страхуванням автомобіля, він візьме на себе. І до страхової компанії зателефонує, і про продовження дії полісів нагадає, і допоможе з врегулюванням питання виплат.

Недоліки: у більшості випадків агенти не надають знижку, оскільки від цього залежить розмір їхньої комісійної винагороди. Дійсно, деякі страхові компанії надають знижку за кількість автівок, але якщо в автопарку їх від двох до п’яти — про знижку можна забути.

Є ще один важливий нюанс — зазвичай поліс автоцивілки для вантажних авто коштує дорожче, ніж поліси для легкових, тому що велика вантажівка може зробити чималі пошкодження, на відміну від маленької легкової автівки.

Персональний менеджер

Персональний менеджер завжди вислухає всі побажання та обере найвигіднішу пропозицію для компанії. Він ознайомить із пропозиціями від різних страхових компаній під кожен автомобіль. Тут вже можна заощадити на кожному полісі автоцивілки для корпоративних клієнтів, оскільки ви гарантовано отримаєте знижку від вашого менеджера.

Складно пильнувати за всіма полісами від різних страхових, за датою закінчення їх дії? Так, але це вже турбота не підприємця, а його персонального менеджера, який веде облік всіх полісів і пропозицій від страхових компаній. Він може перебувати у будь-якому куточку України, працювати з офісу чи з дому, але завжди буде на зв’язку онлайн.

Може трапитися так, що автомобіль з автопарку потрапить у ДТП. Сподіватимемося, всі залишаться цілими та неушкодженими, а водії транспортних засобів знайдуть спільну мову. Виплати по автоцивілці для юридичних осіб виплачують тільки для «заліза», це теж важливо знати!

До того ж, якщо водій не розминувся з «немолодим» авто, то виплати по ОСЦПВ залежатимуть від його зносу — більшість страхових компаній так зменшують виплати.

Можливий й інший результат — автомобіль потерпілого може бути іномаркою останньої моделі. Тут автоцивілка не буде всесильною та покриє тільки передбачений законом ліміт (виплати з 21.09.2019 року по майну —130 000 гривень), решту доведеться виплачувати з власної кишені. Треба пам’ятати про кмітливість персонального менеджера! З такої ситуації можна вийти успішно, якщо ви заздалегідь придбали додаткове покриття та розширили ліміт відповідальності. Також персональний менеджер може спробувати зменшити частину, яку потрібно покрити самостійно. Якщо постраждала особа не проти довірити пошук СТО менеджеру, він зателефонує станціям, дізнається розцінки і домовиться про ремонт за розумною ціною!

Невже власникам автопарків потрібно співпрацювати ще з кількома особами, щоб бути спокійними за свої автівки? Тут вже можна відповісти — ні. Онлайн-сервіс для автомобілістів Autobooking.com і на СТО запише, і допоможе з обов’язковим страхуванням авто та нагадає про дату закінчення дії поліса.

Усі функції персонального менеджера у вашому телефоні, на одному сайті в один клік!