Новини / Авто     22 серпня 2020 11:01

Opel Combo Life: комфорт, зручність в управлінні та відмінна керованість

Чому керівник СФГ Поділля Андрій Сопрук вважає, що такі авто, як Opel Combo Life, потрібні у кожному господарстві

В ексклюзивному інтерв’ю Landlord керівник СФГ «Поділля», що у Хмельницькій області, Андрій Сопрук поділився враженнями від тест-драйву нової моделі Opel Combo Life.

«Я віддаю перевагу динамічному стилю їзди, але завжди намагаюся чітко дотримуватися правил дорожнього руху. Це дуже важливо для мене, особливо якщо в автівці їде моя родина», — стверджує Андрій Сопрук.

Керівник СФГ «Поділля» особисто здійснив тест-драйв нової моделі німецького виробника — Opel Combo Life, проїхавши декілька десятків кілометрів за кермом: спочатку вулицями міста Хмельницький, потім — автотрасою та сільськими дорогами.

Читайте: Як зібрати 70 центнерів пшениці з гектара в умовах дефіциту вологи

«Такі авто, як Opel Combo Life, приваблюють своїм комфортом та зручністю в управлінні, а також порівняно невисокою вартістю. Автоматична коробка передач, кондиціонер, відмінна керованість та просторий салон сподобаються як тим, хто шукає сімейне авто, так і керівникам підприємств, які підбирають автівку для щоденних поїздок працівників — універсальний автомобіль. Це дуже зручна машина, в якій немає нічого зайвого та яка водночас забезпечена усіма необхідними опціями, що допомагають водієві та забезпечують комфорт пасажирам. Для мене важливо бути впевненим у безпеці моєї сім’ї на дорозі, і дуже цінно, коли автомобіль допомагає в цьому. Адже він оснащений круїз-контролем з обмеженням швидкості, системами попередження про вихід зі смуги руху та попередження про зіткнення, до того ж має таку приємну функцію, як парктронік. Вважаю, авто має гарні перспективи на ринку України, пропонуючи добре оснащення за досить привабливою ціною. Цей автомобіль — вдалий варіант як для пасажирських перевезень, так для бізнесу», — переконаний Андрій Сопрук.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, як керівник СФГ Поділля Андрій Сопрук вирішує питання нестачі вологи за допомогою комплексного живлення рослин.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також