Агролайф / Авто     21 березня 2020 10:06

Яким має бути авто керівника господарства — очільник ФГ Врожайне Анатолій Дідик

У керівника фермерського господарства «Врожайне» Анатолія Дідика є певні вимоги до авто — адже йому доводиться їздити по полях та бездоріжжю, долаючи сотні кілометрів. Надійною маркою аграрій називає Mitsubishi.

Першим автомобілем Анатолія Дідика був ГАЗ-51, потім ВАЗ 2107, пізніше — «дев’ятка». Та керівник ФГ «Врожайне» вважає, що в очільника господарства має бути відповідне авто, адже це може вплинути на результат ділових перемовин.

«Автомобіль для керівника господарства повинен відповідати низці важливих вимог. Доводиться мотатися і по полях, по бездоріжжю, і долати багато сотень кілометрів за день по трасі. Автомобіль має бути безпечним, надійним та комфортним — інакше неможливо нормально працювати за таких навантажень», — говорить аграрій.

Надійним автомобілем пан Дідик називає Mitsubishi, улюблений бренд своєї дружини. За словами аграрія, авто м’яке, комфортабельне, в салоні багато місця.

«Мені подобається те, що новий Mitsubishi Pajero Sport обладнаний низкою попереджувальних систем, які сигналізують про перешкоди і запобігають потенційним аварійним ситуаціям. Відчувається відмінна керованість, і водночас автомобіль їде дуже м’яко. Шкода, що я не звернув на нього увагу раніше», — ділиться Анатолій Дідик.

Нагадаємо, що у проєкті «Історія успіху» Анатолій Дідик розповів про створення фермерського господарства «Врожайне», принципи роботи та поділився рецептом підвищення врожайності.

 

Читайте також