Агролайф / Авто     11 квітня 2020 16:06

Сергій Іващук: Наша родина дуже любить подорожувати Україною

Герой проєкту Landlord «Рекордсмени озимих» генеральний директор АФ «Перлина Поділля» Сергій Іващук розповів про критерії формування автопарку господарства.

За словами Сергія Іващука, основу автопарку «Перлини Поділля» становлять практичні надійні авто, які використовуються для повсякденних потреб. Вони повинні бути місткими, комфортними й економічними в експлуатації та обслуговуванні.

Під час спілкування з командою Landlord генеральний директор агрофірми здійснив невеликий тест-драйв нового Peugeot Rifter і поділився своїми враженнями.

«Автомобілі Peugeot є відмінним варіантом для комплектації парку легкових авто у господарстві, адже вони мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Надійні, прості в обслуговуванні, економічні машини потрібні в будь-якій компанії», — переконаний Сергій Іващук.

Читайте: Рекордні врожаї озимих за специфічних умов: досвід Сергія Іващука

Він відзначив відмінний дизайн та чудову ергономіку салону і звернув увагу на ідеальну керованість авто та наявність «розумних» електронних систем, що підвищують безпеку водія та пасажирів.

«Новий Peugeot Rifter, виходячи з моїх вражень, — гідний представник лінійки універсальних пасажирських автомобілів французького виробника і є прекрасним вибором для автопарку підприємства. Модель приваблива як для робочих перевезень, так і для сімейних подорожей. Наприклад, наша родина дуже любить подорожувати Україною, і така машина стала б нам вірним помічником у далеких поїздках», — зазначив керівник.

Оптимальне співвідношення ціни та якості — один із головних критеріїв вибору авто для Сергія Іващука. Керівник агрофірми при виборі техніки для господарства особливу увагу звертає на комфорт для працівників. Peugeot Rifter цілковито відповідає цим вимогам.

Нагадаємо, що раніше Сергій Іващук поділився власним баченням оптимізації роботи агробізнесу, досвідом впровадження інноваційних технологій та міркуваннями щодо питань продажу землі у спецпроєкті Landlord «Потрібно займатися тим, що виходить найкраще».

Читайте також