Новини / Авто     22 липня 2020 15:50

Поєднання комфорту, стилю та потужності — новий Toyota Hilux

Новий Toyota Hilux поєднує яскравий дизайн, потужний 2,8-літровий силовий агрегат і покращені експлуатаційні характеристики

Новий Toyota Hilux поєднує яскравий дизайн, потужний 2,8-літровий силовий агрегат і покращені експлуатаційні характеристики під час подорожей містом та бездоріжжям. Крім того, він став ще комфортнішим та привабливішим.
З моменту запуску у 1968 році Toyota Hilux неодноразово доводив свою невгамовність, підкорюючи Північний полюс, вулкани Ісландії, Антарктику та здобувши перемогу в ралі Дакар–2019.

Дизайн і вдосконалені технології

Фронтальна частина нового Toyota Hilux повністю видозмінена завдяки сміливій 3D-решітці та оновленому дизайну переднього бампера, які підкреслюють виразність пікапа на дорозі, його надійність, міцність та підвищену прохідність.

Яскравий дизайн екстер’єру доповнений світлодіодними передніми фарами та задніми ліхтарями, а також новим оформленням легкосплавних дисків (у комплектаціях Comfort, Premium та Legend*). Крім того, була оновлена палітра кольорів екстер’єру. Автомобіль можна буде замовити у нових кольорах — «Червоному перламутрі» (3U5), «Темно-синьому металіку» (8Х8) і «Бронзовому металіку» (6Х1).

Щодо модернізації інтер’єру — з’явилися нові декоративні вставки та оновлений дизайн щитка приладів із додаванням металевого покриття, також варто відмітити появу 8-дюймового дисплея інформаційно-мультимедійної системи із застосуванням фізичних клавіш, нового програмного забезпечення з підтримкою Apple CarPlay® та Android Auto™ для зручної інтеграції зі смартфоном.

Серед іншого обладнання — система інтелектуального доступу та запуску автомобіля, клімат-контроль, круїз-контроль, передні та задні сенсори паркування та опціональний пакет систем безпеки Toyota Safety Sense.

Окремо слід виділити появу спеціальної комплектації Legend, що підкреслює більш ніж 50-річну спадщину легендарної моделі. Legend характеризується наявністю спеціальних деталей екстер’єру, таких як особливі радіаторна решітка, накладка переднього бампера, розширювачі колісних арок, темне забарвлення бічних дзеркал, ручок дверей та заднього бампера. Інтер’єр оздоблений чорною стелею, спеціальними декоративними вставками та фоновою ілюмінацією інтер’єру на картах дверей.

*Наведені тут і далі назви комплектацій та кольорів кузова/салону є суто умовними, використовуються винятково для зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

Двигуни

Новий Toyota Hilux пропонується з одним із двох дизельних двигунів: 2,4-літровим та новим 2,8-літровим дизельним двигуном потужністю 204 к.с., що забезпечує пікапу високі динамічні показники разом з економним споживанням пального. Новий дизельний двигун об’ємом 2,8 літра має крутний момент у 500 Нм** та пришвидшує Toyota Hilux від 0 до 100 км/год усього за 10,8 секунди**. При цьому споживання пального у комбінованому циклі становить 8,0 л/100 км***.

Новий Toyota Hilux розроблений для найвибагливіших клієнтів, що використовують автомобіль як для робочих поїздок, так і для відпочинку. 2,8-літровий силовий агрегат буде доступний у комплектаціях Premium та Legend із 6-ступеневою автоматичною трансмісією та повним приводом.

**Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

***Цикл NC, можливі коригування у процесі гомологації. Показники витрати пального розраховані згідно з технічними вимогами Правил ЄЕК ООН №101-01. Показники витрати пального та прискорення вказані згідно з даними виробника та можуть суттєво відрізнятися від зазначених залежно від якості дорожнього покриття, встановлених шин та додаткового обладнання, завантаженості автомобіля, манери керування та інших умов (дорожніх, погодних тощо).

Читайте: X Банківський Бізнес-Форум «ФІНАНСОВІ І ЦИФРОВІ екосистеми ДЛЯ МСБ. Update 2020»

Динаміка водіння

Новий Toyota Hilux забезпечує високу прохідність в екстремальних умовах завдяки рамній конструкції кузова, що робить пікап ще міцнішим та витривалішим.
Комфортність і керованість нового Toyota Hilux покращені завдяки модернізованій підвісці та оновленій системі підсилювача керма із зусиллям, що змінюється залежно від швидкості та умов керування. Підвіска була покращена завдяки переналаштуванню амортизаторів, поліпшенню конструкції листових ресор та появі нових сайлентблоків. Це дозволило покращити плавність ходу та комфорт на дорогах із покриттям низької якості.

Також було поліпшено прохідність нового Toyota Hilux завдяки електронній функції імітації блокування заднього міжколісного диференціала. Холості оберти було знижено з 850 до 680 обертів за хвилину для плавного, повільного долання перешкод. Також було відкалібровано відгук на натискання педалі акселератора у режимі зниженої передачі (L4) для більш точної подачі потужності. На додаток Toyota Hilux отримав новий індикатор повороту передніх коліс.
Підкреслюючи індивідуальність нового Toyota Hilux, виробник пропонує клієнтам широкий вибір аксесуарів.

Початок продажів нового Toyota Hilux в Україні заплановано на 14 серпня.

За додатковою інформацією щодо Toyota Hilux, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Нагадаємо, про те що, X Банківський Бізнес-Форум «ФІНАНСОВІ І ЦИФРОВІ екосистеми ДЛЯ МСБ. Update 2020» відбудеться 4 вересня 2020 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також