Новини / Авто     17 грудня 2020 18:20

Після 2040 року у Європі залишаться тільки електровантажівки

Про припинення випуску моделей із двигунами внутрішнього згоряння домовилися сім найбільших виробників вантажних автомобілів

Після 2040 року в Європі лишаться лише електровантажівки – відповідну угоду про зупинку виробництва традиційних траків підписали такі гіганти ринку як Daimler, Scania, Man, Volvo, Daf, Iveco та Ford. Про це повідомляє видання Financial Times.

Фактично, ці компанії контролюють ринок вантажівок ЄС, тож можна казати про повну електрифікацію вантажних перевезень. Згідно із планами перелічених виробників, за 20 років випускатимуться лише моделі, оснащені або електромоторами, або двигунами на паливних водневих елементах. Відповідні експлуатаційні випробовування (у комерційному секторі) останніх вже можна вважати успішними.

Зазначимо, що практично усі відомі світові виробники вантажних автомобілів успішно випробували нові моделі на альтернативних видах палива. Вже сьогодні такі вантажівки починають запускати в активний бізнес-обіг. Тому широке розповсюдження електричних та водневих моделей виглядає буквально справою двох-трьох найближчих років.

ЧитайтеВерховна Рада призначила Романа Лещенка міністром агрополітики

Цікаво, що попередня угода, укладена цими виробниками, передбачала відмову від двигунів внутрішнього згоряння до 2050 року. Нині ж, як бачимо, вони почуваються набагато впевненіше у цьому плані, а отже, мають дієві стратегії переходу на альтернативні технології.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що на європейських посівах критично збільшилась кількість попелиці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також