Агролайф / ВІДЕО / ФОТО / Відпочинок     31 грудня 2018 09:27

Як аграрію прикрасити будинок на Новий рік 2019

Прикрашаючи оселю, візьміть до уваги, що кольори 2019 року – це жовтий та коричневий. Аби будинок фермера виділявся серед інших, можна прикрасити його ззовні в агротематиці. Новорічні іграшки по фен шую треба вивішувати на ялинку у шаховому порядку – це принесе фермеру достаток.

Кольори 2019 – жовтий та коричневий

Оскільки наступний рік, згідно зі східним календарем, буде роком жовтої земляної свині, то під час оформлення будинку можна використати усі відтінки жовтого та коричневого кольорів. Також новорічними вважаються червоний, білий, золотистий, срібний та зелений кольори. Комбінуйте їх та не забувайте про палітру свого інтер’єру – вона теж має перекликатися з кольорами прикрас.

«Шахова дошка» на ялинці – запорука фінансового благополуччя

На ялинці не повинна бути надмірна кількість іграшок. Краще менше, але зі смаком. Можна прикрасити ялинку по кругу чи по спіралі, або ж по вертикалі, додаючи дощик чи серпантин. Однак аграріям, які хочуть направити до оселі грошові потоки, радять вивішувати шари у шаховому порядку. Тобто іграшки мають виглядати, як фігури на шаховій дошці. Стилісти все частіше радять прикрашати ялинку в одній кольоровій гамі. Іноді на новорічну красуню вивішують лише гірлянду, і це теж виглядає стильно.

На вхідні двері – віночок, на будинок – стильну гірлянду

Зазвичай, на Новий рік на вхідні двері будинку вивішують віночки. Їх можна придбати або зробити своїми руками з соснових гілок та шишок. Аграріям бажано додати туди колоски пшениці, ячменю – плоди їхньої роботи. Віночки можна вивішувати й на міжкімнатних дверях будинку. Щоб ця прикраса принесла в дім новорічний аромат, додайте до нього кавових зерен та часточки цитрусових. Вінок можна пофарбувати у срібний або золотий колір. Прикрасити можна не лише двері, а й будинок, вивісивши на ньому стильну гірлянду. Так ваша оселя буде виділятися серед інших.

На вікнах – малюнки та інсталяції

Стильно прикрасити вікно до Нового року можна, використовуючи гірлянди та елементи освітлення. Іноді на підвіконнях розміщують цілі інсталяції, запалюють свічки, розкладають гілки сосни. Дуже цікаво спостерігати за такою композицією з вулиці. Новорічний настрій гарантовано.

Також із допомогою трафаретів можна зробити на вікнах малюнки. До цієї творчої роботи можна залучити дітей. Зобразити можна будь-що – сніговика, зірочки, подарунки, сані з оленями – все, що душа забажає.

Читайте: Що віщує фермерам Китайський новий рік Земляної свині

Святковий камін 

Камін й так прикрашає будинок, але якщо на нього повісити гірлянду, то атмосфера стане ще затишнішою.

Бажано, щоб декор каміна збігався з кольоровою гамою прикрас на ялинці, якщо новорічне дерево знаходиться у тій самі й кімнаті. На каміні можна розмістити соснові гілки, намисто, свічки, різдвяні шкарпетки для подарунків тощо.

Раніше LANDLORD пропонував фермерам активний зимовий відпочинок на найкращих гірськолижних курортах Європи.

Фото: inmyroom.ru, poradu24.com.

Читайте також