Агролайф / Відпочинок     17 листопада 2018 15:18

Топ-5 подарунків на день аграрія

18 листопада в Україні традиційно відзначають день аграрія. Як правило, фермери – люди цікаві, працьовиті та заможні. Тоді в багатьох постає питання, а що ж подарувати їм такого, щоб подарунок був не тільки приємним, але й корисним.

Так, Landlord зібрав ТОП-5 подарунків, які обов’язково здивують іменинників!

Кейс «Набір Агронома»

У цьому наборі є все необхідне для оперативної роботи на полі. Він складається з 8-ми інструментів: ТDS-метра (визначенає загальної жорсткості води й температури), анемометра (визначає температури повітря і швидкості руху повітря), аналізатора грунту (Визначає РН, температури, вологості й освітленості різних видів грунтів), міні-лопатки, пластмасової рулетки (довжина 20 метрів), розкладного метра, лупи з підсвічуванням та польових книг. З упевненістю можна сказати, що такий кейс обов’язково стане у нагоді кожному фермеру.

Квадрокоптер

Людським оком просто не можливо побачити все, що відбувається на неосяжних фермерських полях. Тож для оцінки справжнього стану справ на тій чи іншій ділянці поля необхідна особиста присутність. Квадрокоптер дозволяє побачити повну картину з висоти пташиного польоту. Цей пристрій не тільки допоможе визначити проблемні ділянки, але й збереже купу часу, якого у фермерів завжди бракує.

Годинник

Наявність якісного годинника – це завжди показник авторитетності, заможності та певного статусу. Звичайно, серйозні та надійні годинники відомих брендів – це річ не з дешевих. Проте такий подарунок завжди пам’ятний і слугуватиме довгі роки. Тож якщо дійсно хочете вразити свого приятеля-фермера, обов’язково зверніть увагу на годинники.

Книги

Літератури багато не буває. Цю істину вам підтвердить кожен фермер. Гарні, а головне, змістовні книги з сільського господарства – на вагу золота. Це і досвід, і корисні поради, і, зрештою, це справжні знання. Саме вони допомагають аграріям не просто збирати гарні врожаї, але й збагачують їх творчий світ.

ЧитайтеКомпанія PÖTTINGER в Україні представила ряд інноваційних рішень для малих і середніх фермерських господарств

Картинки по запросу книга

 

Портативна метеостанція

Про цю річ мріє, певно, кожен фермер. Невеличка за розмірами, зручна, а що найголовніше – точна у своїх даних. Її велич – метеостанція. Вона легка та зрозуміла в керуванні, проста в установці й дуже ефективна. Володіючи власною метеостанцією, фермеру більше не доведеться довіряти сумнівним прогнозам з інтернету. Тепер він може власноруч спрогнозувати погодні умови на день, а відтак правильно побудувати роботу на полі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!