Агролайф    04 лютого 2019 15:08

Сьогодні – переддень Китайського нового року. Що віщує фермерам Земляна свиня

5 лютого – початок Китайського нового року. За китайським календарем 2019-й вважається роком Жовтої (Земляної) Свині (Кабана).

Радіймо! Східний гороскоп обіцяє, що Свиня принесе фінансову удачу і добробут людям, які займаються фермерством і землеробством. Без зайвих ризиків, спокійним і розміреним буде цей рік для фінансистів і бухгалтерів. А ще – прихильним до тих, хто вирішить створити сім’ю.

Тож що маємо знати про Китайський новий рік, щоб гідно приготуватися до його зустрічі?

Коли розпочнеться рік?

Для китайців новий рік пов’язаний із настанням весни, пробудженням природи і початком посівних робіт. Дата святкування залежить від місячного календаря, тому вона щоразу змінюється – у межах від 21 січня до 21 лютого. Цьогоріч початок припадає на 5 лютого 2019 року.

Читайте: Козли, олені та блукаючий ведмідь – 5 унікальних фото тварин, які стали експонатами

Як святкують його в Китаї?

Для китайців це родинне свято, на яке вся сім’я збирається разом, де б хто не був. Вірять у те, що навіть духи предків відвідують у цей день сімейне вогнище. Загалом, святкування тривають близько двох тижнів, люди влаштовують гостини і застілля, народні гуляння, маскаради, ярмарки.

Які атрибути?

Неодмінно – східні аромати і феєрверки. Існує повір’я, що вони відлякують злих духів від урожаю. Головним атрибутом нового року в оселі китайця є Дерево світу – звичайне дерево, прикрашене червоними ліхтариками, конвертами і стрічками. За традицією, в останній день святкування китайці запалюють червоні ліхтарі.

Що дарують?

Все, що символізує багатство, а також червоні конверти з грошима, намисто з монет і мандаринів.

Як одягаються?

Вибору одягу для святкування китайці надають особливого значення – з його допомогою намагаються завоювати довіру тварини – символу року. Для зустрічі року Земляної Свині підійдуть такі кольори одягу й аксесуарів: жовтий, хакі, коричневий, рожевий, золотий.

Як готуються?

Напередодні нового року мешканці Піднебесної очищають свої будинки від непотрібного мотлоху, проводять генеральне прибирання, миють вікна – щоб у них могла потрапити енергія Ци.

Але найголовніше, що має зробити кожна людина (не лише китаєць!), готуючись до нового року, – це навести лад у своїх думках, відпустити проблеми і пробачити старі образи.

Раніше Landlord давав поради про топ-5 подарунків на день аграрія.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...