Агролайф / ВІДЕО    30 грудня 2018 11:09

Куди поїхати фермерам на Новий рік 2019

600 кілометрів траси пропонує французький гірськолижний курорт Валь-Торанс, чудові розваги після катання на лижах чекають на вас в австрійському Зальбах-Хінтерглемм, зустріти кінозірку та похизуватися трюками лижники можуть у швейцарському Гштааді.

Щоб Новий рік аграрію запам’ятався надовго – краще його зустріти не вдома, а подорожуючи. Адже необхідно інколи відпочивати від повсякденних аграрних справ, то чому б не вибрати для цього Новий рік. LANDLORD пропонує активний зимовий відпочинок для фермерів на найкращих гірськолижних курортах Європи. Ці подорожі запам’ятаються вам надовго.

Валь-Торанс, Франція 

Валь-Торанс – найвисокогірніший курорт в Європі. Він має масштабну зону катання Три Долини. До неї входять понад 600 кілометрів лижних трас, між якими відвідувачі можуть переміщатися на підіймачах. 99 відсотків зони катання знаходяться на висоті 2000 метрів. Якщо ви полюбляєте бігати на лижах, то вам саме сюди – на курорті для цього виду спорту створено 17 трас. На території Валь-Торансу є сноупарк та усі умови для занять хайфпайпом і бордеркросом. Готель курорту розташований дуже зручно. Виходячи з нього, відвідувачі одразу опиняються на трасі.

Зальбах-Хінтерглемм, Австрія

Це найбільший гірськолижний курорт в Австрії. Він знаходиться у високогірній долині Глеммталь. Звісно, довжина його трас трохи менша, ніж у Валь-Торанс, але теж вражає – 270 кілометрів. На курорті можна не лише покататися на підготовлених трасах, але й зайнятися фрірайдом. Це катання на лижах чи сноубордах на непідготовленій поверхні. На курорті є 70 підіймачів та 50 ресторанів, де нагодують місцевими блюдами. Після катань на лижах  відвідувачам тут буде чим зайнятися (є прекрасний «апрексі») – коктейлі, шопінг, різноманітні екскурсії, дискотеки.

Гштаад, Швейцарія 

Гштаад знаходиться у кантоні Берн за 160 кілометрів від Женеви та за 220 кілометрів від Цюріха. Висота від моря до курорту – 1050 метрів. Довжина трас у загальному складає 250 км. Відвідувачі можуть покататися на санках (для цього створені спеціальні траси). На території курорту є хайвпайп, де лижники можуть похизуватися різноманітними трюками та аж 4 сноуборд-парки. Дістаються на схили лижники на 62 підіймачах. Найдовша траса курорту – 14 кілометрів. На Гштааді полюбляють відпочивати зірки світового рівня, відомі бізнесмени та політики. Окрім лижного катання тут є багато інших спортивних розваг та заходів. Дуже часто на курорті проводяться музичні фестивалі.

Бакейра-Берет, Іспанія

Знаходиться у 350 км від Барселони. Загальна довжина трас – 86 кілометрів. На курорті є три зони для катання: Берет, Бакейра та Бонайгуа. У зоні Берет – траси широкі, де можна кататися на санях. Схили тут пологі, відтак зона підійде й для лижників-новачків. Бакейра складається із трас різноманітної складності – тут краще  почуватимуться більш досвідчені спортсмени.  Бонайгуа – зона, де кататися можуть як ті, хто лише став на лижі, так і професіонали. 24 підіймачі обслуговують траси Бакейра-Берет. На цьому курорті є школа лижного спорту, де працює понад 200 інструкторів. Сезон для катань тут триває з грудня по квітень. Бакейра-Берет – улюблене місце для відпочинку королівської сім’ї та президента Іспанії.

Читайте: Як досягти успіху: 10 життєвих правил Вінстона Черчілля

Оре, Швеція

Знаходиться Оре в регіоні Емтланд. Загальна довжина трас – біля 100 кілометрів. Гірськолижний курорт обслуговує приблизно 40 підйомників. До нього входить чотири селища та п’ять зон для катання (Редкулле, Тегефьелль, Дувед, Ope-Бю та Оре-Бьорнен).  Від селища до селища можна їздити на автобусі. Навіть якщо ви поселитесь у одному з населених пунктів – можете користуватися усіма зонами для катання. У  Оре сніг гарантують з листопада по травень. Тут відвідувачі можуть покататися не лише на гірських та рівнинних лижах, а й на санях з оленями. Для сноубордистів доступні усі траси, а також фан-парк та жолоб «Сноу-крос».

Як повідомляв LANDLORD, 2019 рік принесе фінансову удачу і добробут людям, які займаються фермерством та землеробством.

Фото: bogatur.com

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...