Події    08 червня 2018 18:06

Щоденник «Агро-2018»: день третій


У п’ятницю добігатиме кінця наймасштабніша сільськогосподарська виставка в Україні та Східній Європі «Агро-2018». Незважаючи на це, третій день виставки буде насичений різноманітними заходами.

Зокрема, о 10:00 Мінагрополітики та нідерландська компанія Difco International презентуватимуть навчальну програму для фермерів та молочних господарств.

О 12:30 Інститут агроекології та природокористування проведе семінар “Формування ринку органічної продукції в Україні”.

Завершить роботу “Агро-2018” агропромисловий інвестиційний вечір, організований A7 Conferences. Захід відбудеться на лайнері Rosa Victoria на Дніпрі.

14:01 Buhler Versatile Inc. об’єднує 13 виробничих підприємств у Канаді, США, Росії, Україні і Казахстані. Продуктову лінійку VERSATILE складають 24 типи сільськогосподарської техніки, понад 150 моделей і модифікацій. Продукція поставляється більш ніж в 40 країн світу.

Продаж здійснюють понад 500 авторизованих дилерських центрів у всьому світі, які забезпечують передпродажну підготовку техніки, її гарантійне та післягарантійне обслуговування. ТОВ «Версатайл Україна» виставила на «Агро 2018» широку лінійку сучасної агротехніки.

13:14 Компанія VAIT Agropartners, офіційний дистриб’ютор і сервіс техніки Deutz-Fahr в Україні, презентувала на виставці абсолютну новинку – трактор Deutz-Fahr Agrotron 6205G.

Машина розрахована на господарства з земельним банком від 100 га і більше. За словами представника компанії, машина абсолютно універсальна, легко агрегується з навісним обладнанням. Вартість моделі – 96 тис. євро. Як запевняють в VAIT Agropartners, перші покупці вже знайшлися, відразу після виставки машина поїде в одне з агрогосподарств.

Також на стенді компанії представлені нові для України зернозбиральний комбайн Deutz-Fahr 6205. Машина розрахована на невеликі господарства. Вартість – 130 тис. євро.

12:59 Вічна класика: білоруські машинобудівники представили “золоту” модель легендарного трактора. Авто, напевно, стало рекордсменом виставки за кількістю знімків учасниками і гостями.

11:40 Представництво Корпорації AGCO виставило на «Агро-2018» чотири трактора: три моделі Fendt і один – Valtra. Новинка цієї виставки – Fendt 1000 Vario. Машина володіє відмінними тяговими характеристиками, віртуозним управлінням та інтелектуальним зв’язком. Всі компоненти Fendt 1000 Vario, від двигуна до трансмісії, вентилятора та гідравліки розроблені спеціально для передачі потужності та низького споживання палива під час роботи.

За словами територіального менеджера Fendt & Valtra, Україна, Анатолія Пензіна, українські аграрії вже оцінили переваги нової моделі.

«Один з наших клієнтів – фермер із Західної України – оцінив економію від використання в господарстві Fendt 1000 Vario у 1000 євро на рік», – розповів він кореспонденту Landlord

10:15

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...