Події / Рослинництво     01 березня 2018 11:59

Обсяг поставок компанії Штефес на український ринок сягнув $20 млн

«Штефес» працює на аграрному ринку України з 1993 року. У компанії зареєстровано більше 30 засобів захисту на цукровий буряк, ріпак, пшеницю, кукурудзу. Власник компанії «Штефес» Валентина Потапова розповіла кореспонденту LANDLORD, які новинки компанія показала на Восьмій міжнародній виставці «Зернові технології 2018» і як на них відреагували відвідувачі.

Чим займається Ваша компанія?

Компанія «Штефес» займається виготовленням засобів для захисту рослин і діючих речовин.

На 2018 рік ми маємо 8 дистриб’юторів, які розкидані по всій території країни. Компанія виступає не за кількість, а за якість сервісного обслуговування наших дистриб’юторів. Обсяг продукції, яку ми постачаємо на ринок, сягає $20 млн.

Яку продукцію Ваша компанія презентувала на виставці? Чи маєте новинки та на кого вони розраховані?

Ми представляємо засіб захисту рослин компанії «Штефес». Новинка цього року – продукт «Штефекстра» для господарств, які вирощують кукурудзу.

Як оцінили вашу продукцію за два дні виставки?

Для нас цьогорічна виставка одна з найкращих за всю історію компанії. Нас високо оцінили фермери і дистриб’ютори, багато людей прийшли, поцікавилися, підтримали, дали поради. Маємо велику надію, що зможемо задовольнити потреби наших клієнтів.

Чого ви очікуєте від цьогорічного аграрного сезону?

Майбутній сезон буде дуже сприятливим для аграріїв, ми чекаємо на великі врожаї та високу потребу саме в нашій продукції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також