Новини / Технології     05 грудня 2022 16:54

Вирощування картоплі “у повітрі” збільшить прибуток на 20%

Сучасні методи використовують для поліпшення виробництва

Вирощування картоплі в Індії ведеться у величезних масштабах, але посіви часто гинуть через посуху. Щоб допомогти у боротьбі з цими проблемами, експерти зосередилися на новому методі виробництва картоплі. Тепер фермери зможуть вирощувати картоплю “в повітрі”. Це займе менше часу та збільшить їхній прибуток на 20%. Про це повідомляє krishijagran.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Сучасні методи використовують для поліпшення виробництва. Завдяки ним сільське господарство більше не залежить від ґрунту, і виробництво тепер також можливе як у повітрі, так і у воді. Найкращою ілюстрацією цього є гідропонне землеробство, за якого фрукти, квіти та овочі вирощуються у воді без ґрунту.

В Індії Карнальський інститут технології картоплі та Департамент садівництва широко просувають цю техніку. За даного методу рослини картоплі готуються в розпліднику і пересаджуються в аеропонну установку. Вона створюється з верхнього шару ґрунту, де картопля вирощується за допомогою води та поживних речовин. Пересадивши в аеропонну установку рослини віком від 10 до 15 днів, можна отримати більше картоплі за менший час.

Нагадаємо, у результаті багаторічних досліджень вченим Науково-дослідного інституту овочебаштанних культур та картоплі Узбекистану вперше вдалося вивести новий сорт рокамболю – овоча, який також називають цибулею-чесноком, причасниковою цибулею, єгипетською цибулею або іспанським часником, повідомляють фахівці EastFruit.

Ферма Panbaran на Київщині створила патріотичний український сир “Чорнобаївка”.

Ізраїльська компанія Rahan Meristem спільно з підприємством Banarica Colombia з Колумбії розробили новий сорт бананів із групи Кавендіш, стійкий до грибного захворювання — фузаріозу TR4, яке відоме як панамська хвороба. Новий сорт також відрізняється високою врожайністю та ранніми термінами цвітіння. Про це повідомляє Fruit-inform.

18 гектарів землі для вирощення городини та ягід цьогоріч виділили 10 лісових господарств Хмельницької області. Ця площа – більша в 5 разів у порівнянні з минулим роком. Посіви ягід та овочів збільшили через війну. Частину зібраної городини використають під час виробництва сухих супів для українських воїнів, решту врожаю продадуть.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Міжнародне агентство з атомної енергії та Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) запустили насіння в космос, оскільки спільно активізують свої зусилля з вирощування нових культур, здатних адаптуватися до руйнівних змін клімату тут, на Землі. Про це повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

NASA відправило на борт космічної станції насіння червоного перцю чилі (Capsicum annuum) – у межах реалізації проєкту з вирощування плодоносних рослин на міжнародній космічній станції.

Команда старшокурсників з Дартмутського коледжу (штат Нью-Гемпшир, США) розробила проект, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також