Новини / Інвестиції     23 лютого 2022 19:33

Українські компанії уклали контракти на 145 мільйонів доларів під час світової виставки Gulfood

Український експорт до країн Близького сходу та Африки щороку зростає

33 українські компанії харчової промисловості взяли участь у найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості — виставці Gulfood 2022. Вона відбувалась 13-17 лютого в Дубаї, ОАЕ. Обсяг перспективних контрактів складає $145 мільйонів. Про це повідомляє пресслужба Торгово-промислової палати України.

“За результатами виставки Україна вкотре гідно представила світу свою продукцію. Про це свідчить кількість отриманих контактів і проведених бізнес-переговорів, які нараховують близько 15 тисяч за 5 днів роботи виставки. Згідно з опитуваннями компаній, обсяг перспективних контрактів складає 145 мільйонів доларів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що український експорт до країн Близького сходу та Африки щороку зростає. Участь в подібних заходах засвідчує, що Україна виробляє продукт високої якості, який гідно конкурує з найкращими товарами з усього світу, представленими на Gulfood.

“З моменту представлення першого колективного стенда кількість компаній збільшилась втричі, а площа стенду вдвічі! Приємно констатувати, що за останні 9 років рівень конкурентоспроможності українських компаній зріс, а портфель продукції колективного стенда став ще різноманітнішим: від соняшникової олії до органічних соусів чи морозива. Ці показники й відповідають тим загальним тенденціям, які ми маємо за минулий рік. Експорт української агропродукції збільшився майже на 22%, а вектор все більше спрямовується на азійський ринок, який зараз складає 50% від загального українського експорту”, – заявив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Довідка. Gulfood – щорічна спеціалізована виставка, яка є найбільшою світовою експозицією харчової промисловості. У 2022 році вона зібрала понад 4000 компаній зі 120 країн. Експозицію доповнювала насичена ділова програма, що включала конференції з найбільш актуальних тем, семінари, освітні заходи, а також професійні конкурси та премії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що 473 підприємства в Україні виробляють органічну продукцію.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також