Події / Календар     09 травня 2022 16:16

Виставка AGRO-2022 переноситься через війну

Від початку війни команда "AGRO-2022" продовжує бути в Україні

У зв’язку з жорстокою війною росії проти України виставка AGRO-2022, яка була запланована на 7-10 червня, переноситься на нові дати.  Про це повідомили організатори заходу.

“Впевнені, ці дати будуть оголошені зовсім скоро, адже ми віримо в ЗСУ та віримо в нашу якнайшвидшу перемогу, задля якої докладаємо зі свого боку максимум зусиль”, – йдеться в пресрелізі.

Від початку війни команда “AGRO-2022” продовжує бути в Україні.

“Наші щоденні обов’язки дещо змінилися. Замість замовлень конструкцій під виставкові площі, ми замовляємо захисне екіпірування для наших бійців ЗСУ. Замість обговорень параметрів стендів, ми аналізуємо, який склад військових аптечок має бути найкращим. Ми продовжуємо активно комунікувати з нашими учасниками і партнерами, об’єднуючи наші можливості для допомоги Україні. Порівнюючи з періодом до 24 лютого, робочі дні і дії змінились, але незмінною залишається наша ціль – завжди робити все задля того, щоб Україна та українці ставали ще сильнішими, ще успішнішими, а наш аграрний потенціал ставав ще потужнішим”, – додали організатори AGRO-2022.

Також вони виразили впевненість, що наступна 34-та виставка “AGRO” буде по-справжньому особливою і незабутньою.  Прем’єр і презентацій буде ще більше, а демонстрації нових вдосконалень і можливостей стануть ще видовищнішими.

“Ми сподіваємось, що нову виставку відвідає рекордна кількість компаній з інших країн. На сьогоднішній день до України прикута увага всього світу, всі країни бачать і з кожним днем переконуються у силі і незламності українського народу, у його аграрних можливостях і перспективах”.

Нагадаємо, що минулого року у виставці взяли участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також