Програма USAID з аграрного та сільського розвитку збільшує розмір співфінансування зі 185 млн грн до 380 млн грн та кількість потенційних проєктів співфінансування з 10 до 20 для розширення елеваторних потужностей для зберігання та сушіння зерна.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Це дозволить учасникам зернового ринку компенсувати нестачу потужностей, що виникла в Україні через обмежений експорт та ускладнену логістику.
Проєкт спрямований на розширення доступу ММСП до послуг з доробки, сушіння та зберігання зерна на елеваторах, а також збільшення обсягів і тривалості зберігання зернових та технічних культур, — мовиться у повідомленні.
- закупівлю обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна;
- закупівлю лабораторного обладнання для визначення якісних показників зерна.
Прийом заявок третього етапу конкурсу триватиме до 18:00 12 червня або до моменту вичерпання коштів. Заявки будуть розглядатися за мірою їх надходження. Усі питання щодо цього конкурсу можна надсилати до 18:00 6 червня на адресу ilazarenko@chemonics.com з поміткою в темі листа “РПЗ-05”.
Довідка. Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією “Кімонікс Інтернешнл”. Метою Проєкту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.
Більше про USAID АГРО можна прочитати за посиланням тут.
Нагадаємо, Світовий банк у 2023 році надасть $50 млн для забезпечення українських елеваторів генераторами або котлами.
Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.
У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.
Програма USAID Агро надасть 367 млн грн для співфінансування проєктів з підтримки перероблення зернових, олійних та бобових культур.
Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні. Так, програма надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн (з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт).
Анна Лиса
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!