Новини    26 червня 2018 16:14

В Україні відновлюється попит на перепелине м’ясо


Поряд зі зростанням споживання пташиного м’яса в цілому, поновлюється попит і на перепелине м’ясо. Про це заявили експерти компанії Pro-consulting.

«Загальна пташине поголів’я, за даними Союзу птахівників і кормовиробників України, становить 237,3 млн голів. На тлі такої кількості домашньої птиці, поголів’я перепелів, яке налічує 2,5-3,3 млн, виглядає не дуже переконливо», – кажуть фахівці.

Та додали, що основним продуктом перепелиної галузі – яйця.

«Кожна перепілка дає в рік близько 250-280 яєць, а загальний обсяг українського виробництва перепелиних яєць становить 500-600 млн шт. Меншу увагу на вітчизняному ринку приділяється перепелиному м’ясу. У рік виробляється близько 1,2-1,3 тонни такого м’яса в результаті забою 7-8 тис. перепелів. Хоча в нашій країні, поряд зі зростанням споживання пташиного м’яса в цілому, поновлюється попит і на перепелине м’ясо», – заявили в компанії.

Інфографіка Pro-consulting

Інвестиції в організацію перепелиній ферми складуть 45-48 тис. євро, 59% яких буде витрачено на закупівлю обладнання. На придбання курчат необхідно витратити 24% загальних інвестицій, 10% коштів піде на придбання вантажотранспортних засобів. Решта 7% витрат призначені на інші статті, такі як юридичне оформлення підприємства, орендна плата за приміщення протягом допроектних періоду (1 міс.), Буріння водяної свердловини та інше.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...