Новини / Аналітика     15 вересня 2022 17:23

В Україні сформували колосальні перехідні запаси зерна – АПК-Інформ

Україна за підсумками сезону залишилася у десятці найбільших виробників основної зернової продукції у світі: по пшениці – 7 позиція, щодо ячменю – 4, за кукурудзою – 6

На старті зернового сезону-2022/23 в Україні сформовано колосальні перехідні запаси зернових культур, які не є характерними для країни. Про це 14 вересня під час міжнародної агропромислової конференції Asia Grains&Oils Conference in Tashkent-2022 повідомив керівник служби бізнес-проектів ІА “АПК-Інформ” Андрій Купченко.

“Зокрема, за нашими оцінками, перехідні залишки пшениці в Україні станом на початок 2022/23 МР становили 5,3-5,5 млн тонн (в 1,5 раза перевищує аналогічний показник попереднього сезону), ячменю – 1,1 млн тонн (+14%), кукурудзи – 7,7 млн тонн (у 3,8 раза більше). Ці цифри чинять тиск на цінову кон’юнктуру та на ринкову ситуацію в цілому”, – зазначив він.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Аналітик зазначив, що Україна за підсумками сезону залишилася у десятці найбільших виробників основної зернової продукції у світі: по пшениці – 7 позиція, щодо ячменю – 4, за кукурудзою – 6.

Також країні вдалося зберегти статус одного з основних експортерів зерна, увійшовши до першої п’ятірки. Зокрема, щодо відвантажень пшениці Україна посідає 5 місце у світовому рейтингу, за ячменем – 3, за кукурудзою – 4.

Нагадаємо, 15 вересня заплановано вихід 11 суден з портів “Одеса”, “Чорноморськ” та “Південний”. На їх борту 240 тис. тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи.

Міністерство аграрної політики та продовольства України прогнозує, що цієї осені українські сільгосптоваровиробники скоротять посівні площі зернових майже на третину проти показників минулого року.

Через війну в Україні велика кількість аграрних підприємств вже змінила або зараз змінює спеціалізацію. Одні культури вже не вирощуються, їх замінили інші.

За прогнозами найменший врожай у 2022 році українські фермери отримають з пшениці, соняшнику та ячменю, оскільки значна частина вирощування цих культур знаходиться безпосередньо у регіонах, що страждають від окупації та бойових дій.

Також раніше в НААН розповіли, як фермерам проводити посівну в умовах війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також