Новини    08 лютого 2023 16:29

УЗ отримала обладнання для відновлення мостів та залізничної інфраструктури від Network Rail

Мовиться про необхідне зараз обладнання для швидкого відновлення мостів та залізничної інфраструктури

АТ “Укрзалізниця” повідомила, що отримала обладнання для швидкого відновлення мостів та залізничної інфраструктури від британської залізничної компанії Network Rail Infrastructure Limited, повідомляє ЦТС.

Йдеться про таке необхідне зараз обладнання для швидкого відновлення мостів та залізничної інфраструктури: 45 контейнерів з мостовою системою Acrow 700XS Rail, опорами, обшивкою тунелів, інструментами, – зазначили в УЗ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У січні українські залізничники пройшли навчальний тренінг з роботи із системою Acrow 700XS Rail Bridge. Загалом залізничники отримають від британських колег допомоги на майже 10 млн фунтів стерлінгів.

У компанії додали, що завдяки партнерам продовжуємо оперативно ремонтувати залізничну інфраструктуру.

Нагадаємо, черги вагонів-зерновозів у напрямку кордону складали 6834 одиниць, а зараз лише 4056 вагонів.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

У парку вантажних вагонів АТ “Укрзалізниця” минулого року найбільше подорожчало користування зерновозами та платформами. Натомість подешевшали піввагони, обкотишовози та думпкари. Загалом зерновози Укрзалізниці за рік подорожали вдвічі.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Французька лізингова компанія Ermewa передала Rail Cargo Logistics (австрійська Rail Cargo Group) 200 новозбудованих вагонів-зерновозів для перевезення збіжжя з України.

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...