Новини / Рослинництво     13 жовтня 2020 12:15

USDA зменшило всі показники глобального прогнозу по кукурудзі

Очікується зменшення обсягів виробництва, торгівлі, споживання і складських залишків на кінець року

USDA (Міністерство сільського господарства США) оновило свій щомісячний прогноз балансу глобального ринку зернових на сезон 2020/2021. Згідно жовтневому звіту, очікується, що світове виробництво кукурудзи складе 1,158,8 млн т, що на 3,6 млн т нижче даних, оприлюднених у вересні.

Роль головного «локомотива» негативних очікувань USDA в цьому місяці дісталася Україні. Так, з усього пулу світових експортерів (Аргентина, Бразилія, Росія, ПАР і Україна) саме для України прогноз по виробництву кукурудзи зменшено одразу на 2 млн т – до 36, 5 млн т. Пропорційно – на 2 млн т до 30,5 млн т – знизився і прогнозований обсяг відвантажень української кукурудзи за кордон. При цьому для Європейського Союзу показник валового збору переглянутий у бік зменшення лише на 200 тис т.

Читайте: Погода диктує динаміку цін на рослинні олії

Також зазначимо, що USDA зменшила прогноз імпорту кукурудзи у 2020/2021 маркетинговому році у країни ЄС, Іран і Кенію, але збільшила обсяги закупівель для Саудівської Аравії, В’єтнаму та Іраку.

Світові кінцеві запаси кукурудзи у жовтні склали 300,5 млн т, що на 6,3 млн т менше, ніж оцінки минулого місяця. Основу падіння склали США – там очікуваний обсяг складських залишків зменшився на 8,53 млн т. Серед головних глобальних трейдерів кукурудзи найбільшої корекції зазнали знов-таки дані по Україні: оцінка перехідних залишків знизилася на 400 тис. т – до 1,16 млн т.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що USDA оновив прогноз глобального виробництва зернових культур.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також