Новини / Інвестиції     03 жовтня 2023 14:13

Укрзалізниця підписала меморандум про ремонт зерновозів та придбання локомотивів для перевезень зерна


АТ “Укрзалізниця” та компанія DAI Global LLC підписали меморандум щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги “Економічна підтримка України”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), який передбачає розвиток експорту українського зерна залізничним транспортом.

Як пише ЦТС з посиланням на АТ УЗ, меморандум, зокрема, визначає підтримку української залізничної монополії в ремонті та відновленні вагонів-зерновозів (хоперів) та придбанні локомотивів, що перевозитимуть вагони із зерном. Також серед цілей меморандуму – зменшення витрат на транспортування зерна шляхом покращення транскордонного співробітництва щодо транспортних зборів та правил, спільних дій, які зменшують витрати та підвищують ефективність процесів зважування та сканування вантажів, а також вдосконалення перевантажувального обладнання.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Також серед них – надання комплексних послуг з проєктування й будівництва потужностей на пріоритетних пунктах перетину кордону (ППК), дозволять збільшити можливості України та її залізничної мережі для експорту аграрної продукції.

У рамках проєкту підтримка DAI Global може включати, серед іншого, модернізацію інфраструктури пунктів перетину кордону, закупівлю маневрових локомотивів, обладнання для зважування та моніторингу перевезень вантажів, з акцентом на зернові культури.

Також компанія сприятиме та надаватиме підтримку в залученні додаткового фінансування, у тому числі від міжнародних фінансових організацій, для реалізації інфраструктурних проектів.

DAI Global – приватна девелоперська компанія з корпоративними офісами в більш ніж десятку країн. DAI працює з фокусом на країни, що розвиваються, та країни з перехідною економікою у сферах управління водними та природними ресурсами, енергетики, фінансування розвитку, економіки та торгівлі, сільського господарства та агробізнесу.

Читайте також: “Укрзалізниця” спільно з Siemens обговорили можливість постачання локомотивів

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” продовжує збільшувати обсяг передачі зернових вантажів через прикордонні переходи з Румунією.

АТ “Укрзалізниця” запускає послугу перевезення контейнерів інтермодальними поїздами до Гданська (Польща).

Департамент транспортної логістики АТ “Укрзалізниця” пропонує послугу з комплексного перевезення зернових вантажів. До кінця року УЗ хоче завершити реєстрацію окремої компанії для виходу на ринки Європи в цьому сегменті.

“Укрзалізниця” запускає перший у світі автономний поїзд-кухню – Food Train. Food train вже пройшов тестову перевірку, і найближчим часом спільна команда УЗ та фонду заступить на постійне чергування в найскладніших прифронтових районах України, де тепло та їжа є критично важливими для життя.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також