Новини / Інвестиції / Техніка     19 липня 2023 12:13

Український дистрибʼютор сільгосптехніки розпочав будівництво сервісного центру на Житомирщині


14 липня компанія “Агроструктура” спільно з корпорацією AGCO розпочали будівництво нового регіонального сервісного центру європейського рівня. Він розташовуватиметься в Житомирській області.

Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив генеральний директор компанії “Агроструктура” Михайло Завада.

Інвестиції в проєкт складають понад €1 млн.

Завада зазначив, що це буде регіональний сервісний центр, з якого в тому числі будуватиметься логістика запчастин і техніки завдяки своєму вигідному розташуванню. Загальна площа будівництва складає понад 2100 м кв.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Центр матиме шоурум, великий демомайданчик та сервісні майстерні, склади під 800 кв.м, моторемонтні цехи, а також навчальний центр та повноцінний готель для співробітників. Завершення будівництва планується через 12 місяців. Сервісний центр надасть роботу 17 новим співробітникам.

“Ми дуже довго йшли до цієї інвестиції й вирішили розпочати її в цьому році. Нам в цьогоріч буде 10 років і під цю дату ми хочемо показати, що ми плануємо тут залишатись надовго. Хочемо бути ближче до наших покупців, клієнтів — будуємо центр європейського рівня з повним спектром послуг, яких потребує сільське господарство. Економіка може існувати лише тоді, коли ми платимо податки. А платимо ми податки коли працюємо. На зустріч нам пішли постачальники, адже ми будуємо цей центр не тільки для себе, а й для них. Тому ми ці кошти інвестуємо в Україну”, — говорить Завада.

Менеджер з розвитку бізнесу компанії Fendt Олексій Копилов зауважив, що будівництво регіонального сервісного центру надзвичайно покращить умови для українських сільгоспвиробників.

“Аграрії зможуть отримувати більш якісний та оперативний сервіс, навчання, інформаційну підтримку, тому що на базі цього центру планується не тільки обслуговування сільгосптехніки, а й різноманітні навчання наших клієнтів. Тому, звичайно, я думаю, що після того, як він повністю запрацює, клієнти зможуть набагато покращити свій досвід володіння і користування нашою технікою”, — зазначив Копилов.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, перший серійний системний трактор NEXAT на колесах в Україну доставили в квітні 2023 року. Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах. Системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

Агрокомпанія “Кищенці” з Черкаської області вперше в Україні посіяла кукурудзу серійним колісним системним трактором NEXAT.

Україна протягом 10 років після перемоги у війні з росією планує збудувати 8 заводів, які вироблятимуть сільськогосподарську техніку.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також