Новини / Інвестиції / Техніка     15 липня 2023 11:05

Після перемоги в Україні збудують вісім заводів з виробництва сільгосптехніки


Україна протягом 10 років після перемоги у війні з росією планує збудувати 8 заводів, які вироблятимуть сільськогосподарську техніку.

Про це йдеться в “Стратегії розвитку агропромислового комплексу”, оприлюдненій Мінагрополітики.

Зокрема в Україні можуть збудувати 2 заводи моторної техніки потужністю 1500 одиниць: 1200 тракторів, 300 комбайнів.

Також планується будівництво 6 заводів навісної та причіпної техніки потужністю 10 тис. одиниць.

Крім того, стратегія передбачає збільшення показника потужності наявної техніки до 0,88 кінської сили/га.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Загалом сектор сільськогосподарської техніки потребує інвестицій у розмірі $720 млн. Згідно з стратегією, інвестиційна привабливість України в цій галузі полягає в наявності попиту та необхідності імпортозаміщення. Наявна ресурсна база виробництва комплектуючих сприятиме інвестиційній привабливості України.

Нагадаємо, агрокомпанія “Кищенці” на Черкащині, вперше в Україні розпочала збір ранніх зернових серійним колісним системним трактором NEXAT, який оснащений системою NexCo.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, перший серійний системний трактор NEXAT на колесах в Україну доставили в квітні 2023 року. Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах. Системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

Агрокомпанія “Кищенці” з Черкаської області вперше в Україні посіяла кукурудзу серійним колісним системним трактором NEXAT.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також