Новини / Техніка     14 квітня 2023 12:09

В Україну для потреб аграріїв привезли перший трактор NEXAT на колесах


В Україну доставили перший серійний системний трактор NEXAT на колесах. Він буде працювати в агрокомпанії на Черкащині.

Про це повідомив директор українського представництва компанії “Нексат Україна” Юрій Мрук, пише Traktorist.ua.

“Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах”, — розповів Юрій Мрук.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За його словами, системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

“Кищенці” замовили наступну комплектацію цього бункера: 2 бункери по 4,5 куба для рідких добрив — 9 кубів загально та 2 бункери по 4,5 куби для гранульованого добрива, знову ж таки 9 кубів, а також 3-кубовий бункер для зерна”, — додав Мрук.

Нагадаємо, на полях підприємства “Полтавазернопродукт”, яке входить до складу агрохолдингу “Астарта-Київ”, український виробник зрошувального обладнання Variant Irrigation завершує монтаж 5 дощувальних машин.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

На початку грудня 2022 року на заході CNH Industrial Tech Days у Феніксі, штат Арізона (США), компанія Case IH представила визначні інновації в портфоліо технологій, що розвивається. Зокрема мовилось про рішення автономності та автоматизації, а також анонсували прототип нового електричного трактора.

Компанія New Holland вже давно відстоює альтернативні види пального як майбутнє сільського господарства, розробивши 2006 року свою стратегію “Лідер чистої енергії”. Відтоді бренд накопичив величезний досвід і знання в цій галузі, розробляючи концепції, прототипи та комерційний трактор, що працює на природному газі: New Holland T6 Methane Power. Сьогодні бренд робить наступний крок на шляху до чистої енергії з передсерійним прототипом трактора T7 Methane Power LNG, що працює на зрідженому природному газі (ЗПГ).

Українські фахівці розробили та провели випробування колісного транспортного засобу для сільськогосподарських робіт. Транспортний засіб “ОКМ” створили спеціально для сільськогосподарських робіт та протестували на відповідність вимогам безпечності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також