Новини / Техніка     10 травня 2023 14:21

Черкаська агрокомпанія вперше в Україні посіяла кукурудзу трактором NEXAT


Агрокомпанія “Кищенці” з Черкаської області вперше в Україні посіяла кукурудзу серійним колісним системним трактором NEXAT.

Про це повідомив директор українського представництва компанії “Нексат Україна” Юрій Мрук, пише Traktorist.ua.

“Сіємо зараз кукурудзу зі швидкістю 14-17 км/год. Середній розхід пального становить 4,7 л/га. Разом з посівом вносимо одночасно гранульоване і рідке добриво. Гранульоване вносимо сошником спереду, а рідке виливаємо за прикотуючими коліщатками — ззаду. В нас є 9 кубів рідкого добрива, 9 кубів гранульованого та 3 куби зерна”, — пояснив Мрук.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За його словами, посів проводять з нормою 70 тис. насінин на гектар, вже посіяно понад 700 га. Продуктивність складає приблизно 20 га за год, ціль — вийти на 400 га за добу.

Пізніше в агрокомпанії планують сіяти соняшник та сою.

“Різниці між гусеничною та колісною машиною ми не помітили ніякої. Єдине, хлопці сказали, що по дорозі на колесах набагато простіше їхати як на гусеницях — машина їде м’якіше. А в роботі обидва роботи працюють на вищому рівні — немає, наприклад, пробуксовок чи інших проблем”, — додав Мрук.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, перший серійний системний трактор NEXAT на колесах в Україну доставили в квітні 2023 року. Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах. Системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також