Новини    09 березня 2023 18:57

Українське вино здобуло найвищу нагороду на престижному міжнародному конкурсі

Для етикетки вина виробники використали картину видатного українського художника Івана Марчука "Пробудження"

Вино з Одеського Чорного винограду під новим українським брендом Big Wines Big Art одержало перше золото на одному з найавторитетніших винних конкурсів світу – Mundus Vini, який пройшов у Німеччині, повідомляє SEEDS.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Це доволі вражаючий старт для такого символічного і важливого проекту, зазначила винна брогерка Наталія Бурлаченко.

Для етикетки вина виробники використали картину видатного українського художника Івана Марчука “Пробудження”. На думку блогерки, творіння митця насправді має чудодійну силу, як і українське вино.

Читайте також: На Одещині винороб продає винні набори в ящиках від снарядів — кошти перераховує ЗСУ

Ще тільки 23 лютого 2023 року була презентація нашого українського вина BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition, як ми маємо іншу приголомшливу новину: наше вино – перше українське вино від Vinos de La Luz  BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition – отримало золото на престижному міжнародному конкурсі Mundus Vini, – поділилася вона.

Бурлаченко наголосила, що вино зроблене з українського автохтонного сорту винограду Одеський чорний або Аліберне, вирощеного на Одещині.

Нагадаємо, у парламенті зареєстрували законопроєкт про спрощення умов роботи для виноградарської галузі.

Народні депутати України пропонують осучаснити та синхронізувати законодавства в українській виноробній галузі відповідно до міжнародних стандартів, зокрема дозволити розлив вин у металеві банки з харчового алюмінію, а також у кеги з алюмінію та нержавіючої сталі.

Також для виноробів пропонують скасувати електронні акцизні марки.

Виноградар та винороб із Хустського району на Закарпатті Роман Гобан виготовляє плодово-ягідні вина. Цього року він випустив декілька новинок — березово-цитрусове, кульбабове, калинове та цитрусове вина.

У селі Гораївка на Хмельниччині (Бакота), у садибі “Дім мандрівника”, зварили перше крафтове пиво “Бакітський гарбузовий ель”.

Виноробна компанія “Шато Чизай” започатковує виробництво ігристих вин методом Шарма-Мартінотті на власних потужностях, а також запускає завод із виробництва виноградних спиртів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...