Новини    15 лютого 2023 19:07

На Одещині винороб продає винні набори в ящиках від снарядів — кошти перераховує ЗСУ

Підприємець проводить аукціони, на яких пропонує винні набори в ящиках від справжніх снарядів. Зібрані кошти спрямовує на допомогу ЗСУ. Нині майже всі події, які відбуваються в цьому закладі, є благодійними

Винороб-сомельє з Одещини Олександр Шушпанов вино почав робити не так давно – лише чотири роки тому. В одеському підземеллі він створив власну дегустаційну залу. Зараз там проводять благодійні заходи, кошти з яких спрямовують на допомогу ЗСУ, повідомляє Суспільне.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Олександр проводить аукціони, на яких пропонує винні набори в ящиках від справжніх снарядів. Зібрані кошти спрямовує на допомогу ЗСУ. Нині майже всі події, які відбуваються в цьому закладі, є благодійними.

Нам надіслали пусті ящики, дружина їм надала привабливого вигляду. Вина в середині ящиків розміщені на невеликих подушках, тому їх зручно транспортувати. У ящику також є тарілки для закусок та бокали. Такі набори можна використовувати як подарунок. Наприклад, у тубус від мін входить пляшка ігристого і 2 келихи. Ціна наборів – 100-1200 грн, які спрямовуємо на ЗСУ, – зазначивШушпанов.

Нині дегустаційна зала наповнюється не тільки вином, а й цікавими історіями. Тут відбулося вже декілька гастровечорів, зокрема болгарський.

Вино, за розповідями Шушпанова, зараз реалізується в дуже малих кількостях, адже 80% клієнтів за кордоном. Але Олександр переконаний, що після перемоги унікальними українськими винами смакуватимуть у всіх Європи.

Нагадаємо, підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини у 2022 році передали для потреб Збройних сил України та територіальної оборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів.

Аграрна компанія Kusto Agro разом з партнерами зібрали урожай соняшнику на полі 76 га. Насіння буде допрацьовано на елеваторі, а кошти від його реалізації направлено на допомогу Збройним Силам України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...