Новини    15 лютого 2023 10:11

У “Нібулоні” триває реорганізація структури менеджменту компанії


“НІБУЛОН” вибудовує нову структуру управління компанією задля досягнення найбільш ефективного використання ресурсів та покращення операційних показників.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Проєкт оргструктури підприємства розроблявся спільно з компанією Deloitte. Її основоположним принципом є делегування повноважень та відповідальності за ключовими напрямами багатопрофільної діяльності компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Відтепер основним органом з прийняття стратегічних рішень стане рада директорів, до якої входить генеральний директор, три невиконавчі директори, фінансовий директор, директор з торгівлі, директор з логістики, директор з агровиробництва, директор по роботі елеваторів, директор з персоналу, директор по взаємодії з органами влади та з правових питань.

Реорганізація також знайшла відображення в тому, як компанія окреслює власні напрями роботи. Так, всі види діяльності “Нібулона” відтепер розподілено між чотирма ключовими напрямами, а саме: трейдинг, логістика, агровиробництво та елеваторний напрям.

Читайте також: Попри війну “Нібулон” будує новий термінал на Дунаї

Наразі це початок змін організаційної структури і вже найближчим часом буде прийнято рішення про подальшу оптимізацію бізнес-процесів. Також, під час перехідного періоду для працівників проводитимуться тренінги та навчання за напрямами, відбудеться чіткий розподіл зон повноважень та відповідальності, щоб кожен зміг максимально ефективно розподілити свої зусилля надалі для злагодженої роботи всіх підрозділів.

Нагадаємо, розмінування полів “Нібулону” за підрахунками компанії займе кілька років. А переорювання земель після війни коштуватиме до двох тисяч доларів за гектар.

Агрокомпанія “Нібулон” у період із березня до серпня скоротила експорт на 88% унаслідок втрати можливості користуватися звичайними маршрутами через Миколаївський порт.
У ТОВ СП “НІБУЛОН” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном.

На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.

“Нібулон” надав свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста.

Власник “Нібулону” Андрій Вадатурський розповів, як працює зерновий коридор.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...