Новини    31 жовтня 2022 18:19

У “Нібулон” розроблять нову стратегію розвитку в кризових умовах

Компанія продовжує адаптовуватися до нових операційних реалій, спричинених війною

У ТОВ СП “НІБУЛОНі” призначили міжнародну консультативну раду для формування стратегії наступного етапу розвитку компанії. Команда із трьох міжнародних експертів має десятки років досвіду роботи на товарних ринках, у банківській, фінансовій сферах та у менеджменті в Україні та за кордоном. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Компанія продовжує адаптовуватися до нових операційних реалій, спричинених війною. Радий повідомити, що я найняв видатну групу експертів з міжнародного бізнесу, які допоможуть керівній команді сформувати стратегію розвитку у цих складних умовах”, – зазначив генеральний директор Андрій Вадатурський. “Консультативна рада забезпечуватиме корпоративне управління необхідне для того, щоб компанія “НІБУЛОН” вийшла на новий рівень. Керівна команда зможе застосувати найкращий досвід цих експертів, розробляючи рішення для викликів сьогодення та плануючи можливості для майбутнього зростання”.

До міжнародної консультативної ради компанії увійшли Герт Босшер, Тон Хулс та Жиль Меттеталь:

  • Герт Босшер має більш ніж 35-річний досвід роботи у зерновій промисловості, зокрема в Центральній Європі та Чорноморському регіоні. Він обіймав керівні посади у міжнародних компаніях, таких як Glencore (зараз Viterra), Nidera (зараз Cofco), Australian Wheat Board та Bunge. Він захоплюється дослідженнями та новими технологіями, і тому створив CMNavigator.com – платформу торгової інформації для зернової промисловості.
  • Тон Хулс має значний досвід роботи в Україні та регіоні на позиції головного фінансового директора, банкіра та спеціаліста зі структурованого торгівельного фінансування зі знаннями у сфері сільського господарства, первинної харчової промисловості та товарних ринків. З 2015 по 2018 роки він був фінансовим директором та директором з реструктуризації агрохолдингу «Мрія», однієї з найбільших сільськогосподарських компаній України. Також раніше він обіймав посаду фінансового директора компанії Allseeds – українського експортера соняшникового насіння.
  • Жиль Меттеталь очолює Інвестиційний комітет компанії Diligent Capital Partners, українського фонду прямих інвестицій. Маючи 30-річний досвід фінансування проєктів в агробізнесі, нерухомості та інших секторах, він був відповідальний за більше ніж 600 транзакцій на суму 7 мільярдів євро в понад 40 країнах, переважно на ринках, що розвиваються.

Крім призначення консультативної ради, компанія “НІБУЛОН” залучила міжнародні консультаційні компанії Deloitte та Lazard для розробки процесів корпоративного управління відповідно до найкращих світових практик.

“Моя місія полягає в тому, щоб протягом наступних років компанія залишалася сильною, прибутковою та ефективною компанією на благо українського суспільства, наших співробітників і аграріїв, яким ми служимо. Я вдячний Герту, Тону та Жилю за готовність приєднатися до нас та зіграти свою роль у створенні світлого майбутнього компанії. Подальший успіх компанії “НІБУЛОН” сприятиме зміцненню української економіки та глобальної продовольчої безпеки”, – наголосив Вадатурський.

Довідка. Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, на Одещині в місті Ізмаїл компанія “НІБУЛОН” завершила перший етап будівництва нового терміналу.

На елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.

“Нібулон”, генеральний директор якого Олексій Вадатурський загинув під час ворожого ракетного удару по Миколаєву, надав свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...