Новини    10 січня 2023 12:11

У акваторії Дніпра окупанти знищили риби майже на 400 мільйонів гривень


Російські окупанти під час новорічних свят обстріляли прибережну частину Херсона й акваторію Дніпра, через що масово загинула риба, а саме товстолоби. Орієнтовні збитки становлять понад 390 мільйонів гривень.

Про це повідомило Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

В агентстві кажуть, що риба загинула на тій ділянці Дніпра, яка є зимувальною ямою, а її загальна площа становить 2,44 км². При цьому на акваторії площею 10 квадратних метрів у середньому спостерігалося до 5 загиблих особин товстолоба вагою від 7 до 10 кг.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Працівники Херсонського рибоохоронного патруля провели розрахунок збитків, завданих рибному господарству України внаслідок обстрілу рф. За оцінками, вони становлять орієнтовно 390,4 млн грн.

Нагадаємо, на тимчасово окупованій Луганщині росіяни вивезли зі “Старобільського елеватора” компанії “НІБУЛОН” майже 900 тис. т зерна, — пшеницю та соняшник врожаю минулого року.

Окупаційна “адміністрація” у Запорізькій області відзвітувала про “реалізацію” 300 тисяч тонн зернових, олійних та зернобобових культур у 2022 році.

Російські військові пограбували “Дім марочних коньяків “Таврія” у тимчасово окупованій Новій Каховці. Окупанти демонтували та вивезли дві нові лінії розливу коньяків, також пограбували цех витримки спиртів та всю готову продукцію, яка була на складах.

У Новорайську Херсонської області російські окупанти зруйнували та пограбували базу компанії Ukrlandfarming. Збитки оцінюють у 250-270 млн доларів США.

Окрім цього росіяни завдали шкоди і найбільший у Європі птахофабриці “Чорнобаївська”, яка належить компанії Ukrlandfarming. Більш як 4 млн курей дорослого поголів’я і близько 700 тисяч молодняка загинуло без можливості їх утилізувати.

Російські війська відібрали‎ одне з основних підприємств по вирощуванню фруктів, зокрема, черешні — ДП ”Дослідне господарство “‎Мелітопольське”‎ Мелітопольської дослідної станції садівництва ім.М.Ф. Сидоренка інституту садівництва НААН України”.

Наприкінці травня було створено електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України через російських окупантів. Завдяки платформі аграрії могли сповістити державу про збитки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...