Новини / Технології     17 січня 2023 21:33

TotalEnergies оголосила результати випробувань пілотних вертикальних агровольтаїків у Франції

Рівень білка пшениці збільшився на 2%

Французький енергетичний гігант TotalEnergies вивчав вплив сонячних панелей на врожай, щоб розробити сховище агрономічних переваг. Початкові результати свідчать про підвищення врожайності польових культур і зменшення нестачі води, інформує Pv-magazine.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Під час збирання врожаю влітку 2022 року TotalEnergies, агрономічна консалтингова компанія Agrosolutions, Dijon Céréales і Next2Sun змогли зафіксувати збільшення врожайності пшениці на 1 центнер з гектара порівняно з попередніми врожаями та на 2 центнери сочевиці. Вони виявили, що рівень білка пшениці збільшився на 2%.

Одним із пояснень може бути захист від сильного вітру, оскільки панелі зменшують середню швидкість вітру на 14 км/год.

Читайте також: У Румунії запрацювали перші вертикальні теплиці

Група компаній заявила, що результати потрібно буде підтвердити з часом. Зараз TotalEnergies має понад 140 агроелектричних проектів на різних стадіях розробки.

Довідка. Агровольтаїка – інноваційний напрямок в сільському господарстві, що дозволяє поєднувати вироблення сонячної енергії та фермерство.

Нагадаємо, минулими роками впровадження інновацій у сільське господарство дало змогу коригувати способи обробки культур та інші процеси. Фермерові навіть не потрібно мати досвід, щоб використовувати технології та побачити, як вини змінюють відповідну діяльність, роблять її вигіднішою, ефективнішою, безпечнішою та простішою.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.

Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також