Новини    13 квітня 2023 17:38

Торговельні мережі Німеччини шукають українські органічні продукти

Для співпраці українські виробники мають відповідати трьом вимогам

Велика німецька мережа органічної продукції шукає українських виробників для співпраці, повідомляє “Дія.Бізнес”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Подати заявки на співпрацю можуть українські виробники, які відповідають вимогам:

  1. Реєстрація в Каталозі українських експортерів
  2. Наявність сертифікації на продукцію
  3. Готовність до експорту

Заявки приймаються до 21 квітня.

Для опрацювання пропозиції необхідно заповнити опитувальник за посиланням.

Нагадаємо, Мінагрополітики та Держпродспоживслужби спільно з фахівцями швейцарсько-української програми QFTP напрацювали план з відновлення та розвитку органічного та молочного секторів, які суттєво постраждали через війну. Напрацьований план представили в Мінагрополітики.

На підприємстві “Органічна теплиця”, що на Харківщині, ще з лютого розпочався новий сезон. Вже зараз тут збирають овочі для постачання в торговельні мережі. Триватиме сезон до середини грудня. До того ж цьогоріч в ПП планують збільшити площу, додати ще 0,5 га теплиць.

Сільські домогосподарства, дрібні фермери та малі сільськогосподарські підприємства отримають допомогу у межах проєкту на загальну суму 15,5 млн доларів США, що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

Агрофірма “Світанок” з Харківської області отримала перший офіційно зафіксований урожай органічного волоського горіха – близько 9,8 т у шкарлупі.

Згідно з прогнозами 20% горіхових садів України будуть органічними до 2030 року.

З 1 листопада 2022 року припинився імпорт до України іноземної продукції з етикетками Cognac/”Коньяк”, що не відповідають технічним умовам для цього найменування, відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” та “Фонд майбутнього” надали 560 тис. євро допомоги для 170 українських виробників органічної продукції та організацій сектору, що постраждали від війни.

Для експортерів запущено дашборд “Експорт української органічної продукції” з ексклюзивними даними про статистику експорту органічної продукції України. Цей інструмент дає можливість оцінити обсяги експорту в розрізі товарних груп, країн, типів транспорту за 2021-2023 роки.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...