Новини    15 грудня 2022 14:14

Українське органічне землеробство отримає понад пів мільйона євро допомоги з Німеччини


Проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” та “Фонд майбутнього” надали 560 тис. євро допомоги для 170 українських виробників органічної продукції та організацій сектору, що постраждали від війни.

Про це розповів заступник міністра аграрної політики та продовольства Маркіян Дмитрасевич під час засіданні керівної групи проєкту, передає пресслужба відомства.

“В рамках цієї кампанії фінансову допомогу отримали 170 підприємств – органічних виробників та організацій сектору. Загальна сума підтримки становила 560 тисяч євро”, – сказав він.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Дмитрасевич додав, що проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” також надав експертну допомогу в процесі імплементації європейського законодавства у сфері органічного виробництва та сприяв організації навчання операторів ринку.

У наступному році учасники проєкту нададуть українській стороні портативні батареї аварійного живлення і надалі підтримувати впровадження органічного законодавства в Україні. Зокрема, у 2023 році будуть проведені практичні заходи з контролю у сфері органічного сільського господарства, буде продовжена підтримка підприємств та організацій, а також будуть реалізовані освітні проєкти.

Як повідомлялося, проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” реалізується з 2016 року.

У межах двосторонньої коопераційної програми Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини/BMEL надає підтримку країнам-партнерам у розбудові ефективного та ресурсозберігаючого сільського господарства та харчової промисловості. Наразі триває друга фаза проєкту, яка має завершитися до кінця серпня 2023 року.

Нагадаємо, Німеччина підтримає роботу агросектору України, надавши до кінця цього року 9 млн євро на закупівлю генераторів, а також на допомогу у відновленні фермерських господарств, які постраждали від війни.

У Німеччині на провідній світовій виставці з тваринництва EuroTier 2022, що відбулася від 15 до 18 листопада в Ганновері, пройшла фахова Міжнародна конференція “Боротьба за існування українського тваринництва”. На ній учасники  розглянули, якими є широкомасштабні наслідки російської загарбницької війни для тваринництва України та як можна забезпечити стале відновлення.

У Німеччині також презентували План Маршалла для молочної галузі України.

Крім того, Німеччина обіцяє постачити комплекси ППО для захисту портової інфраструктури Одеси.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...