Новини / Логістика     30 грудня 2022 12:13

Ставки на користування вагонами-зерновозами у січні залишаться без змін


АТ «Укрзалізниця» затвердило нові ставки на користування вагонами на січень 2023 р.,

Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на інформацію заступника директора департаменту комерційної роботи компанії Валерія Ткачова.

Як уточнюється, згідно з новими розцінками, ставки на зерновози залишаться на тому ж рівні, що і в грудні – 4300 грн/добу. Натомість піввагони подешевшають до 1300 грн/добу порівняно з 1500 грн/добу в поточному місяці.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, раніше асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” звернулась до голови правління АТ “Укрзалізниця” щодо перегляду фактичних ставок на користування вагонами та виставлення вагонів-зерновозів на аукціони.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Французька лізингова компанія Ermewa передала Rail Cargo Logistics (австрійська Rail Cargo Group) 200 новозбудованих вагонів-зерновозів для перевезення збіжжя з України.

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також