Новини / Інвестиції     06 вересня 2023 13:20

Стали відомі подробиці будівництва заводу з переробки кукурудзи на Прикарпатті


У Бурштині Івано-Франківської області відбулися громадські слухання на тему: “Детальний план території для будівництва заводу “Грін Лактік” з глибинної переробки кукурудзи”.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Бурштинської міської ради.

Проектована територія – це землі виробничого призначення площею 12 га, що знаходяться в комунальній власності. На території заводу планується розташувати цілий ряд будівель та споруд виробничого, складського та інженерно-технічного призначення. При в’їзді на територію запроектована адміністративно-побутова будівля з їдальнею.

Передбачається будівництво елеватора кукурудзи, що є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину (зерно кукурудзи) до нормативних показників та отримати якісну сировину для переробки, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси по глибокій переробці кукурудзи.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Передбачено також декілька автостоянок для вантажного та легкового автотранспорту, зелені відпочинкові зони для потреб працюючих на заводі.

Фінальний продукт – виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу 2-3 роки.

За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Зазначалося, що передбачено спеціальне обладнання для погашення пилу, для роботи з кукурудзою, відповідні фільтри.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Бурштині на Прикарпатті планують побудувати завод з переробки кукурудзи на крохмаль. Для будівництва ТОВ “Екоінвест Прикарпаття” взяло в оренду земельну ділянку у 12 га.

Раніше 20 компаній планують або розпочали будувати перевалки в зонах, де пролягають нові логістичні маршрути.

На Волині незабаром планують відкрити насіннєво-селекційний завод. Будівництво комплексу стартувало в 2022 році.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також